Tétel

Catalogue number:

18284.
454. Closed Online auction
Books: History

8 000 HUF

25

Description:

Szalay József - Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I-IV. kötet. [Teljes]. Bp., [1896-1897], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval, térképekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítókon némi kopással, kisebb sérülésekkel, foltokkal, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras