Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 31

18870.

3 000 HUF
Méhészeti emlékkönyv: A német, osztrák, és magyar méhészek Pozsonyban 1914.ben tartott 59. vándorgyűlése alkalmára, Pátria, Bp., 1914, kiadói papírkötés.
18871.

4 000 HUF
10
Eperjesi Imre - Kállay Miklós - Magyar Ildikó: Borászat. Bp.,1998,Mezőgazda. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18872.

5 000 HUF
Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 350 p. Második, bővített kiadás. Újrakötve, aranyozott modern egészbőr kötésben, Címlapon kis hiány,.
18873.

Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 350 p. Második, bővített kiadás. Újrakötve, aranyozott modern egészbőr kötésben, Címlapon kis hiány,.

3 000 HUF
Schandl József: A szarvasmarha tenyésztése. Függelékben: A bivaly tenyészetese II. köt. Bp., 1943.,Szerzői. Második, átdogozott kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.
18874.

3 000 HUF
Király Ferenc (szerk.): A mezőgazdaság és az élelmiszeripar szolgálatában. Bp., 1981, MEZŐGÉPTRÖSZT. 190 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18875.

2 000 HUF
18876.

2 000 HUF
Trogmayer Ottó: Eszi, nem eszi. Bp., 2009, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés.
18877.

1 600 HUF
Hinfner Kálmán - Csák Zoltán: A burgonyagumó betegségei és károsodásai.; A burgonya tő- és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérleti Intézet Zsebatlaszai 1-2. Bp., 1956-1958, Mezőgazdasági. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói egészvászon-kötések, a 2. kötet címlapján javítással. Megjelent 3200 és 2600 példányban.
18878.

2 000 HUF
Kalmár Zoltán: A gombák világa. A szerző, Kalmár Zoltán (1912-1999) biológus által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18879.

2 800 HUF
7,57
8,24
Juhhús receptkönyv. hn., én., AMC. Gazdag képanyaggal illusztrált. Izgalmas receptekkel. Kiadói papírkötés.
18880.

2 000 HUF
W. N. Bylow N. L. Michailow: Rosarium - Des Zentralen Botanischen Gartens der Akademie der Wissenschaften der UDSSR Priroda, Bratislava, Szlovák nyelven
18881.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF