Tétel

46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD

Description:

Satura - Compositionen von Buonaventura Genelli - In Umrissen gestochen von H. Merz, H. Schütz und A. Spiess - Mit einem erläuternden Text herausgegeben von Dr. Max Jordan. Lipcse, 1871, Alphons Dürr. 19p+28t. Bonaventura Genelli (1798-1868) olasz származású német festő és rajzoló művei után készült metszetekkel illusztrált harántalakú album. Kiadói illusztrált félvászon kötés, erősen sérült gerinccel és kötéssel, kopott és kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

Share:

Photo of the item taken by : tg