Books: Architecture, Art

Number of items: 306

Beke László: Művészet / Elmélet. Tanulmányok 1970-1991. Bp., 1994, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18532.

8 000 HUF
18533.

6 000 HUF
18534.

8 000 HUF
Farkas Lajos: Ötvösszakmai ismeretek I. Bp., 1993, Műszaki. 5. kiadás. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
18535.

5 000 HUF
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Átkötött félvászon-kötésben.
18536.

4 000 HUF
18537.

6 000 HUF
18538.

3 400 HUF
9,19
10,00
18540.

2 600 HUF
7,03
7,65
F. Dózsa Katalin: Letűnt idők, eltűnt divatok. 1867-1945. Bp., 1989, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos.
18541.

6 000 HUF
18542.

7 000 HUF
18,92
20,59
Eberhard and Phyllis Kronhausen: The 2nd International Exhibition of Erotic Art. Liljevalchs Konsthall, Stockholm, April 2 - May 18, 1969. (Erotikus művészeti kiállítás katalógusa). Genf, 1969, Societe dEtudets Financieres. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol, svéd és német nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítóval.
18543.

Eberhard and Phyllis Kronhausen: The 2nd International Exhibition of Erotic Art. Liljevalchs Konsthall, Stockholm, April 2 - May 18, 1969. (Erotikus művészeti kiállítás katalógusa). Genf, 1969, Societe d'Etudets Financieres. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol, svéd és német nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, némileg viseltes borítóval.

6 000 HUF
...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.
18544.

"...egy kicsit odébb újra meg fog jelenni éltető vizével, biztató energiájával" - Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói papírkötés.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF