Tétel

Catalogue number:

12420.
454. Closed Online auction
Watches

120 000 HUF

16

Description:

Francia gyarmatok (feltehetően) vagy Franciaország, XX. sz. első fele, Nagyméretű réz torony formájú asztali óra. Gazdag trébelt, arcokat is magába foglaló díszítésű talapzatán torony formájú óratest, egyik oldalán vésett és trébelt mintákkal körülölelve helyezkedik el a zománcozott díszítésű számlap, mellette lévő két oldalán neorokokó jellegű plasztikus díszítésben üvegezett ablakok. Tetején rokályokból felépülő kerítésrészek, puttó és csúcsdíszt tartó női figurák, a kupoladísz alatt csengővel. Lábai hiányoznak. Kopással, némi deformálódással, kulcsa megvan. M: 62 cm

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert