6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!