Watches

Number of items: 88

Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
12443.

2 000 HUF
Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
12444.

20 000 HUF
54,05
58,82
12445.

10 000 HUF
27,03
29,41
12446.

8 000 HUF
Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12447.

6 000 HUF
Antik órasúly, fém, kopással, h: 13,5 cm
12448.

2 400 HUF
Antik órasúly, fém, kopással, h: 14 cm
12449.

3 400 HUF
9,19
10,00
Haller mechanikus asztali óra, nem működik, kopásokkal, m: 7,5 cm
12450.

7 000 HUF
18,92
20,59
Óraalkatrészek, szortírozó dobozban
12451.

3 400 HUF
9,19
10,00
Vintage mintás modern asztali vagy fali óra, fém kerettel, kvarc szerkezettel d: 27 cm
12452.

2 800 HUF
7,57
8,24
Antik utazóóra, ezüstözött bronz testtel, kopással, sérült számlappal, 7x4,5x3,5 cm
12453.

24 000 HUF
64,86
70,59
Kupido és sas figurákkal díszített Hideki asztali óra, bronz, hiányos, 31x12x34 cm
12454.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF