Ships Balaton Number of items: 26
2994951
15409
454
24000
Ships Balaton
Other collectibles
Hajólámpa bal oldalra piros színben, Működő jó állapotban m: 29 cm, d: 20 cm
24 000 HUF
3012988
15410
454
Ships Balaton
Other collectibles
Dezsényi Miklós - Hernády Ferenc: A magyar hajózás története. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 1060 példányban.
4 000 HUF
2638814
15411
454
Ships Balaton
Other collectibles
2586292
15412
454
Ships Balaton
Other collectibles
1 000 HUF
2586294
15413
454
Ships Balaton
Other collectibles
1907 Bp., Süddeutsche Donau-Dampschiffahrts-Gesellschaft által Vidák IStván gépmester számára kiállított bizonyítvány
1 000 HUF
2812599
15414
454
Ships Balaton
Other collectibles
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
3 000 HUF
2641845
15415
454
26000
Ships Balaton
Other collectibles
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
26 000 HUF
2812605
15416
454
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1910-1920 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) és Duna hajózási vállalat két fejléces levele
3 000 HUF
3015785
15417
454
Ships Balaton
Other collectibles
A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 11 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Címlap sérült Modern félvászon kötésben
12 000 HUF
3015810
15418
454
Ships Balaton
Other collectibles
A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Címlap sérült Modern félvászon kötésben
12 000 HUF
3025923
15419
454
Ships Balaton
Other collectibles
Zsolnay bonbonier, Balatonfűred-Fűrdő Csónak-kikötő. felirattal és balatonparti látképpel, jelzett, kopott, 10x7x5 cm
2 000 HUF
3026614
15420
454
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1960-1970 Siófoki életképek, részletek, 12 db negatív kocka tekercsben, 4,5×6 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035