Ships Balaton

Number of items: 26

Hajólámpa bal oldalra piros színben, Működő jó állapotban m: 29 cm, d: 20 cm
15409.

24 000 HUF
65,75
71,64
Dezsényi Miklós - Hernády Ferenc: A magyar hajózás története. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 1060 példányban.
15410.

4 000 HUF
10,96
11,94
15411.

800 HUF
2,19
2,39
15412.

1 000 HUF
2,74
2,99
1907 Bp., Süddeutsche Donau-Dampschiffahrts-Gesellschaft által Vidák IStván gépmester számára kiállított bizonyítvány
15413.

1 000 HUF
2,74
2,99
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
15414.

3 000 HUF
8,22
8,96
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
15415.

26 000 HUF
71,23
77,61
cca 1910-1920 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) és Duna hajózási vállalat két fejléces levele
15416.

3 000 HUF
8,22
8,96
A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 11 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Címlap sérült Modern félvászon kötésben
15417.

12 000 HUF
32,88
35,82
A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Címlap sérült Modern félvászon kötésben
15418.

12 000 HUF
32,88
35,82
Zsolnay bonbonier, Balatonfűred-Fűrdő Csónak-kikötő. felirattal és balatonparti látképpel, jelzett, kopott, 10x7x5 cm
15419.

2 000 HUF
5,48
5,97
cca 1960-1970 Siófoki életképek, részletek, 12 db negatív kocka tekercsben, 4,5×6 cm
15420.

1 000 HUF
2,74
2,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF