Number of items: 367
2915066
11224
443
Other collectibles
Herendi levélmintás porcelántojás, jelzéssel, hibátlan, h: 10,5 cm
4 000 HUF
2915074
11225
443
Other collectibles
Óherendi tétel: tálka + 2 darab csésze, tálkán hajszálrepedés, csészék hibátlanok, d: 13,5 cm, m: 5 cm
2 000 HUF
2915078
11226
443
Other collectibles
Herendi madár virágokkal, jelzéssel, egyik virág hiányos, m: 8 cm
1 000 HUF
2915081
11227
443
Other collectibles
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
4 000 HUF
2915083
11228
443
Other collectibles
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
4 000 HUF
2915156
11229
443
Other collectibles
Herendi porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, minimális kopottsággal, 6×3,5 cm
3 000 HUF
2915731
11230
443
Other collectibles
Herendi tulipánmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
5 000 HUF
2916004
11231
443
Other collectibles
Herendi rózsa plasztikás cukorkínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 9,5 cm
9 000 HUF
2916047
11232
443
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás 4 darabos tétel: ékszertartó, kínáló, kaspó, jelzéssel, hibátlan, d: 10-13,5 cm
10 000 HUF
2917072
11233
443
Other collectibles
Herendi Eton mintás gyűrűtartó tálka, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, 17,5x15,5 cm
3 000 HUF
2917211
11234
443
Other collectibles
Herendi fekete alapon virágmintás bonbonier, fedél nélkül, jelzéssel, hibátlan, m: 7,5 cm
2 000 HUF
2917481
11235
443
Other collectibles
Herendi Apponyi mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13,5×9 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m