Number of items: 248

Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Bp.,(1938), Cserépfalvi, (Pápai Ernő-ny.), 1 t.+80+4 p. Első kiadás. Kiadói vászonkötés. Kisebb sérülésekkel, de jó állapotban.
19009.

2 800 HUF
7,57
8,24
19010.

2 400 HUF
Kibédi Sándor: Szeptember végén. Költői színjáték. A szerző, Kibédi Sándor (1897-1941) romániai magyar költő által, Győri Illés István (1892-1970) erdélyi magyar író, költő részére DEDIKÁLT példány. Cluj/Kolozsvár, 1933., Victoria Könyvnyomtató Műhely, 94 p. Kiadói papírkötés, ex libris-szel.
19011.

3 000 HUF
Potter, G. J.: A kártyajáték művészete V. Komerszjátékok magyar kártyával. Ford.: Ujlaky Tibor. Bp., 1930, Lingua (Athenaeum-ny.), 32 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.
19012.

2 000 HUF
Heltai Gáspár: Háló. Kolozsvár 1570. Régi Magyar Könyvtár 36. Bp., 1915., Magyar Tudományos Akadémia. Átkötött félvászon-kötésben,
19013.

2 000 HUF
Péter László: József Attila Szegeden. A Szegedi Egyetemi Könyvtár kiadványai 34. sz. Szeged, 1955, Egyetemi Könyvtár, 1 t. + 52 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 600 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19014.

3 000 HUF
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Bán Zoltán színész?)
19015.

1 800 HUF
19016.

1 800 HUF
E. E. ODonnell: Browne atya Titanic albuma. Egy utas fényképfelvételei és visszaemlékezése. Bp., 1998, Eri Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19017.

5 000 HUF
3 sorozat: A német, a francia, az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, , kissé kopott kiadói karton dísztokokban.
19018.

4 000 HUF
Nemzeti könyvtár kolligátum: Pásztor József: Szól már a harang; Szemere György: Andris csillaga, Barsy Irma: Emberek a Viola utcában, Komáromi JÁnos: Rongyos Gárda, Albrecht T. Károly: A GPU titkaiból, Tömörkény István: Öreg regruták, Kodolányi János: A csend országa,  . Eredeti papírborítókkal bekötve, egészvászon kötésben
19019.

3 000 HUF
Nemzeti könyvtár kolligátum: Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról, Orbók Attila: Bölcs Gyuri mindent eligazít. Erdélyi történet, Lelkes Nándor József: A kuruc.apostol, Dallos Sándor: A Fehér ménes, Cholnoky Jenő dr.: Ős hazából, új hazába, Dénes Gizella: Mezei asszonyok, Gyimesi Ferenc: Kata csatát nyer, Hegyaljai Kiss Géza: Honvédélet, Sinka István: Fütyöri és a hét vadász, Kászonyi Ferenc: Magyar-szlovák vérközösség.  . Eredeti papírborítókkal bekötve, laza egészvászon kötésben
19020.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF