Flea Market Number of items: 601
2781361
12596
443
8500
Flea Market
Other collectibles
Buzsáki boszorkányos hímzett, terítő, halvány zöld anyag, rózsaszín és zöld fonal, hibátlan, 75x48 cm
8 500 HUF
2781366
12597
443
Flea Market
Other collectibles
Mezőségi hímzett, terítő, fehér anyag, piros fényes fonal, hibátlan, 82x35 cm
9 000 HUF
2781369
12598
443
Flea Market
Other collectibles
Mezőségi hímzett, terítő, fehér anyag, piros fényes fonal, hibátlan, 46x46 cm
9 000 HUF
2747053
12599
443
Flea Market
Other collectibles
2db bronz fogas, korrodálódott, kopott, 30x24 cm
20 000 HUF
2903561
12600
443
Flea Market
Other collectibles
Capodimonte jelzéssel fiú és lány pár szobor, műgyanta(?), sérüléssel, m: 24,5 cm
4 000 HUF
2903663
12601
443
Flea Market
Other collectibles
Olasz ezüstlemezzel borított szőlő szobor, jelzéssel, kopással, h: 32 cm, m: 19 cm
6 000 HUF
2893249
12602
443
Flea Market
Other collectibles
Bronz dísztál bronz foglalatban, szép állapotban, jelzés nélkül, falra akasztható, d: 25,5 cm
6 000 HUF
2893166
12603
443
Flea Market
Other collectibles
Doboznyi vegyes bizsu tétel: óraszíjak, fülbevalók, nyakláncok, karkötők
4 000 HUF
2814023
12604
443
Flea Market
Other collectibles
2 600 HUF
2813996
12605
443
Flea Market
Other collectibles
Retró fém szalvétatartó, kopásokkal, m: 10 cm
1 800 HUF
2853143
12606
443
Flea Market
Other collectibles
Régi elektromos eszköz, távírógép vagy mérőműszer (?). XX. sz. első fele. Tartozékaival, eredeti fa dobozában, korának megfelelő állapotban, sérülésekkel. 25,5x14x12,5 cm
3 600 HUF
2744072
12607
443
Flea Market
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035