Glass-objects
Number of items: 303
2908478
11739
442
3800
Glass-objects
Other collectibles
Urán sárga hamutál, Formába öntött, hibátlan 16 cm
3 800 HUF
2908470
11740
442
3800
Glass-objects
Other collectibles
2 db régi szódás, szikvízes üveg: Kont Oszkár, Schwartz feliratokkal
3 800 HUF
2740840
11741
442
Glass-objects
Other collectibles
Likőrös üveg dugó, m: 10 cm, d: 24mm
3 000 HUF
2824621
11742
442
3200
Glass-objects
Other collectibles
Muránói dísztálka, kézzel festett, plasztikus virágszirmokkal, aranyozott, jelzés nélkül, hibátlan, d: 9,5 cm
3 200 HUF
2913063
11743
442
Glass-objects
Other collectibles
Ólomkristály kínáló, csiszolt kék kristály, jelzés nélkül, kis kopással, d: 13,5 cm, m: 7 cm
3 000 HUF
2913042
11744
442
Glass-objects
Other collectibles
Luminarc nagyméretű kínálótál, virág és levél díszítéssel, eredeti dobozában, hibátlan, 39x24 cm
3 000 HUF
2912945
11745
442
Glass-objects
Other collectibles
Malév légitársaság 6 darabos üvegpohár szett, jelzéssel, hibátlan, m: 5,5 cm
3 000 HUF
2912927
11746
442
3200
Glass-objects
Other collectibles
Formába préselt üveg talpas kínáló, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 24,5 cm, m: 17 cm
3 200 HUF
2912830
11747
442
3800
Glass-objects
Other collectibles
Kristály cukortartó, fém szerelékkel, csiszolt mintával, 13x10x8 cm
3 800 HUF
2912658
11748
442
Glass-objects
Other collectibles
Királykék csiszolt kálikristály dugós italos üveg, gazdag csiszolással díszített, minimális kopással, jelzés nélkül, m: 33 cm
3 000 HUF
2911825
11749
442
Glass-objects
Other collectibles
Kristály italos üveg dugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
3 000 HUF
2911823
11750
442
Glass-objects
Other collectibles
Antik hutaüveg italos palack dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 23,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m