13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Gránit Szász Endre által tervezett bonbonier, kopott Gránit 1es pecséttel jelzett, matricás fajansz, kis kopásokkal és mázhibákkal, m: 7,5cm, d: 10 cm Ritka gyűjtői darab!