Cameras, film, accesories

Number of items: 27

Zenit 11 fényképezőgép Helios-44M, 2/58 objektívvel, tokjában, szép állapotban, nem kipróbált
12513.

3 000 HUF
9
Pentacon Praktica L fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Tessar 50mm f/2.8 objektívvel, eredeti tokjával, működőképes állapotban, fénymérője nem tesztelt
12514.

8 000 HUF
cca 1974 Minolta Hi-Matic G fényképezőgép, Rokkor 1:2.8 f=38 mm objektívvel, eredeti sérült tokjában, hátoldalán Átvizsgálva 1991.08.19. Rendőrség címkével, nincs kipróbálva
12515.

cca 1974 Minolta Hi-Matic G fényképezőgép, Rokkor 1:2.8 f=38 mm objektívvel, eredeti sérült tokjában, hátoldalán "Átvizsgálva 1991.08.19. Rendőrség" címkével, nincs kipróbálva

1 000 HUF
13
Certo SL110 fényképezőgép, saját tokjában, nincs kipróbálva
12516.

2 000 HUF
Nokina NK4040 fényképezőgép, tartozékaival, vakuval, hordtáskában, nem kipróbált / Vintage camera with flash and other accessories, untested
12517.

2 000 HUF
Zeiss Tessar 2,8 /50 objetkív exakta bajonettes, objektív sapkák nélkül
12518.

4 000 HUF
Schneider Kreuznach Xenar f: 1:3,5/90mm egy objektív sapkával
12519.

6 000 HUF
11
Sun 1:3,5-4,5 / 35 mm macro objektív egy sapkával
12520.

3 000 HUF
Flexar auto tele zoom 1:3,8-4,8 70-200 mm teleobjektív UV szűrővel, tokkal
12521.

4 000 HUF
Helios 44M-4 58mm f/2 objektív, sapkával, bőr tokban (a lencsén kis szennyeződés v. kopás)
12522.

3 000 HUF
Voigtländer Braunschweig Heliar 13,5 cm 1:4,5 (135mm f/4.5) objektív, kisebb kopásokkal (a lencse körül a feliratokat lefestették), bőr tokban
12523.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1950-1960 Zorkij (Zorki) szovjet fényképezőgép, Industar-61 52 mm f/2.8 objektívvel, eredeti, kissé kopottas bőr tokjában / Vintage USSR camera, in original, slightly worn leather case
12524.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF