24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
William Powell Frith (1819-1909) festménye után, William Holl (1807-1871): An English Merry-making in the Olden Times. Színezett metszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 62x92 cm