5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Than Mór (1828-1899) festménye után, Michalek Lajos (1859-1945): Mátyás király tudósai és művészei körében, XIX. sz. vége. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Feltekerve, foltos, lap széle sérült. 33x76 cm