Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 701

Bognár György (1944-) 1988. M.É.E. Nógrád megyei szervezete - Hollókő / Sigillum Comitatus Newgradiensis kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (36,23g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP)
31097.

Bognár György (1944-) 1988. "M.É.E. Nógrád megyei szervezete - Hollókő / Sigillum Comitatus Newgradiensis" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (36,23g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP)

11 000 HUF
29,73
32,35
Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink piefort, jelzett Ag emlékérem (63,35g/0.835/42,5mm) T:1- kis ph., felszíni karcok Adamo BP28
31098.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" piefort, jelzett Ag emlékérem (63,35g/0.835/42,5mm) T:1- kis ph., felszíni karcok Adamo BP28

16 000 HUF
43,24
47,06
Bognár György (1944-) 1989. Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31099.

Bognár György (1944-) 1989. "Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

4 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo BP31
31100.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP31

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:1 (eredetileg PP)
31101.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:1 (eredetileg PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) ~1990-2000. Emlékül / Városi Jogú Nagyközségi Közös Tanács - Kunszentmiklós kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31102.

Bognár György (1944-) ~1990-2000. "Emlékül / Városi Jogú Nagyközségi Közös Tanács - Kunszentmiklós" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Debrecen kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:AU (PP)
31103.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:AU (PP)

3 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31104.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Esztergom kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31105.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.

2 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Szombathely kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31106.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.

2 000 HUF
31107.

2 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Pécs kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31108.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF