Books: Travelling, Local History

Number of items: 109

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel. Eredeti kiadói papírszalaggal átkötve (sérült).
18012.

4 800 HUF
12,97
14,12
Bornemisza Félix - Bartos Dezső: Magyarország és a tengerhajózás. Bp., 1942, Kikötő-Tengerhajózás (Mérnökök-ny.), 283+(2) p. + 21 t. (fekete-fehér képtáblák + egy kétoldalas táblázat). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
18013.

6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. Felső-Magyarország (I. rész) . Bp., 1898, M. Kir. Államnyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott félből kötés, sérült gerinccel, színezett lapéllel
18014.

4 000 HUF
33
18015.

8 000 HUF
18016.

6 000 HUF
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország helységnévtára 1962 Bp., 1962, Statisztikai Kiadó, XI+1044 p. + 2 db nagy méretű térkép melléklet Kiadói félvászon-kötés.
18017.

3 600 HUF
9,73
10,59
Papp Sándor: A határon túli magyar nemzeti közösségek életrajza 1918-1988. (Krónika, táji - történeti elhelyezkedés.) Összeáll.: - -. Veszprém, 1999., Veszprémi Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés.
18018.

5 000 HUF
Kitelepítettek és hazatérők. (A dunabogdányi svábok kálváriája.) Emlékkönyv a dunabogdányi svábok kitelepítésének 50. évfordulójára. Szerk. és a riportokat készítette Bonifert Mária. Dunabogdány, én., Dubabogdányi Polgármesteri Hivatal. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
18019.

5 000 HUF
Némethy Lajos: A márczfalvi prépostság. Praepositura S. Petri Apostoli In Marcz. Bp., 1900., Hunyadi Mátyás Intézet, 30 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18020.

5 000 HUF
Illés István Túrakönyve. Útközben. Auf der Landstrasse en route motoring. Gróf Teleki János a Királyi Magyar Automobil Club előszavával. Ötnyelvű túraszótárral! Avec un dictonnaire touristique en cinq langues! Bp., 1931,(Hungária-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18021.

3 000 HUF
18022.

5 000 HUF
Péter László szerk.: Szeged vasművessége. Szeged, 1980. Somogyi Könyvtár. 312p. Kiadói papírkötésben
18023.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF