Books: Technics

Number of items: 25

SZMD típusú Diesel-motorok kezelési utasítása. Bp., 1969, Agrotröszt. Kiadói nyl-kötés, a borítón gyűrődésekkel. Megjelent 3050 példányban.
18689.

2 000 HUF
18690.

2 400 HUF
A Közlekedési Múzeum évkönyve. V. köt. 1979-1980. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1981, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 611+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban
18691.

1 200 HUF
Textil-iparral kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Oskar Meyer - Josef Zehetner: Technik und Praxis der Kammgarnspinnerei. Ein Lehrbuch Hilfs- und Nachschlagewerk. Berlin, 1923., Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.;   R. Preu: Die Kammgarnspinnerei. Kurzgefaßtes Lehrbuch der Wollkämmerei, Webgarn- und Strickgarnspinnerei. Berlin, 1928, Gebrüder Borntraeger. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal.;   Edmund Richter - Paul Caquelin: Technologie Kammgarnspinner. Berlin, 1955., Volk und Wissen Volskeigener Verlag. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
18692.

1 400 HUF
18693.

1 000 HUF
2 db német nyelvű Trabant kiadvány: Kezelési útmutató a Trabant 601 modellekhez + A hivatalos Trabant szervizek jegyzéke
18694.

3 000 HUF
Magyarország részvétele az Interkozmosz programban. Bp., 1980., Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.
18695.

1 600 HUF
18696.

2 000 HUF
Berget, Alphonse: Une nouvelle conquete de lhomme: lair. Párizs, 1927, Libraire Larousse. Érdekes repüléstörténeti ismeretterjesztő könyv, rengeteg fekete-fehér, illetve színes illusztrációval. Díszes, aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban.
18697.

4 000 HUF
Vida Péter: Repülők csodálatos világa. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés
18698.

1 000 HUF
Bányászati kézikönyv II. köt. Szerk.: Boldizsár Tibor. Bp., 1959., Műszaki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18699.

1 600 HUF
18701.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF