Tétel

Catalogue number:

18802.
442. Closed Online auction
Books: Tales

1 600 HUF
4,38 EUR, 4,78 USD

Description:

Twain, Mark: Tamás úrfi csínyjei és kalandjai. (Az ifjúság számára újonnan átdolgozva). Bp., 1904, Magyar Könyvkiadó Társaság (Markovits és Garai-ny.), 176 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal és foltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert