Tétel

Catalogue number:

18735.
442. Closed Online auction
Books: Religion

11 000 HUF

Description:

Szentek életével foglalkozó könyvtétel, közte Szent Imre, két könyvben Jaschik Álmos illusztrációival, 3 kötet: Szentek legendái. Régi és új legendás könyvekből fordította és összeállította Dr. Révay József. Az elöljáró beszédet írta Dr. Leopold Antal. A könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Bp.,[1926], Franklin, XV+456 p. +16 t. Eg Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó szennylap sérült, kissé hiányos.; A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Szerk.: Lévay Mihály. A könyvdíszeket és a könyv kötését Surányi István tervezete és rajzolta. Bp., [1934], Franklin, 511 p. +13 t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy táblán szakadással.; Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Bp.,[1929.], Franklin-Társulat, XIV+391 p.+16 t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval.;

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert