Books: Other languages

Number of items: 10

Heinrich Heines Werke. Herausgegeben von Heinr. Laube. Illustrirt von Wiener Künstlern. I-VI. köt. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reitzer & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.; 4+375+3 p.; 4+376+4 p.; 4+378+2 p.; 4+377+3 p. Teljes sorozat! Gazdag fekete-fehér képanyaggal, F. W. Bader fametszeteivel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon díszkötés (Buchbinderei Hermann Scheibe, Wien), festett lapélekkel, a borítókon helyenként sérülésekkel, kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé sérült lappal, de nagyobbrészt jó állapotban.
18762.

18 000 HUF
48,65
52,94
Mörike, Eduard: Mozart auf der Reise nach Prag. Mit 14 Originallithographien von Fritzi Löw. Wien, é.n. (cca 1920), Kunstverlag Anton Schroll & Co., 123 p. + 14 t. (színes litográfiák). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel, szakadt hátsó szennylappal.
18763.

2 400 HUF
Alexej Tostoi: Peter der Este I-III. Bande. Moskau, 1949., Verlag für Fremdsprachige Literatur. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítók széle kissé szakadozott, valamint a papírborítók foltosak, és az egyik javított.
18764.

2 400 HUF
Derf Backderf: Mon Ami Dahmer. Bussy-Saint-Georges, 2013., Cá et Lá. Francia nyelvű képregény. Kiadói papírkötés.
18765.

2 000 HUF
18766.

1 600 HUF
Gabriel García Márquez: One Hundred Years of Solitude. [Száz év magány]. London, 1978, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18767.

1 200 HUF
Stephen Leacock: Perfect Lovers Guide and other stories. Moscow, 1963., Foreign Languages Publishing House. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
18768.

Stephen Leacock: Perfect Lover's Guide and other stories. Moscow, 1963., Foreign Languages Publishing House. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.

1 000 HUF
Jack London: Short stories. Moscow, 1963., Foreign Languages Publishing House. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, egészen kis folttal a borítón.
18769.

1 000 HUF
Márai Sándor: Himmel und Erde. [Ég és Föld]. Ford.: Zeltner Ernő. München, 2003, Piper. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18770.

1 200 HUF
18771.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF