Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 37

18640.

1 800 HUF
1966 Mecseki Szénbányászati Tröszt a II. ötéves tervidőszakban. Főszerk.: Garamvölgyi János. Összeáll.: Lőrincz Levente, Szabolcs Lajos. Pécs, 1966., Mecskei Szénbányászati Tröszt. Egészvászon-kötés. Megjelent 250 példányban.
18641.

1 200 HUF
Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18642.

1 600 HUF
Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18643.

1 800 HUF
Lejtényi Sándor: Rovargyűjtő. Segédkönyv a középiskolai tanuló ifjúság számára. Bp., 1899, Franklin-Társulat, 132 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
18644.

1 200 HUF
14
Darányi Gyula: Közegészségtan. II. kötet, Környezeti hígiene. Bp., 1939. Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói vászon kötésben Kissé foltos borítóval
18645.

1 600 HUF
Ásványvizek és gyógyvizek. Italként fogyasztott ásványvizek és palackozásuk technológiája. Gyógyvizek ivókúrás hasznosítása. Ásvány- és gyógyvizes ivókúrák gyógyhatásai. Szerk.: Borszéki Béla. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
18646.

1 600 HUF
18647.

1 600 HUF
18648.

1 400 HUF
18649.

1 200 HUF
Dr. Wodetzky József: Tájékozódás a csillagos égen. A Természettudományok Elemei 3. Bp., 1936, Kir. M. Természettudományi Társulat, 45+(3) p.+ 2 t. (mellékletek). Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, felvágatlan lapokkal.
18650.

800 HUF
Max Dubrau: Wolle - Zellwolle. I. Teil: Wollkunde in Stichworten. II. Teil: Zellwollen in der Woll- und Halbwollindustrie. Schriftenreihe des Fachamtes Textil, Band 2. Berlin, 1938, Verlag der Deutschen Arbeitsfront Gmbh. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
18651.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF