Books: Military

Number of items: 68

A hazai felsőfokú tisztképzés elemzése, korszerűsítésének főbb lehetőségei. Doktori értekezés, 1990, kissé sérült papírkötés
18287.

4 000 HUF
A MH fegyverzete,fegyverzeti rendszerei, harcászati-műszaki értékelése, fejlesztésének és korszerűsítésének szükségessége, lehetőségei, irányelvei és szempontjai. A haditechnikai korszerűsítés általános tendenciáinak figyelembevételével. Kutatási anyag, Budapest, 1995, papírkötés.
18288.

4 000 HUF
18289.

4 000 HUF
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok - Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp., Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés,
18290.

3 000 HUF
18291.

2 000 HUF
Hadászat. Szerk.: Szokolovszkij. Fordította: Nádor Tibor. Bp.,1964, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Sz. V. Grisin - P. A. Zsukov - S. I. Kitosvili: Harcászat. Külföldi nézetek. Bp., 1975., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
18292.

2 400 HUF
Vegyes csapattörténet, 5 kötet:  Kis András: Az 1. hadosztály; A 6. hadosztály; A 16. gyalogezred; Tóth Sándor: A Budai Önkéntes ezred, Sárközi Sándor: Tűzércsapatok. 1945-1948. Bp., 1977-1980, Zrínyi. Kiadói kopott papírkötések.
18293.

5 000 HUF
Kender Antal - Mikó Lajos: Műszaki zárak telepítése és leküzdése. Belső Használatra. Tisztek Könyvtára. Bp., 1983., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
18294.

Kender Antal - Mikó Lajos: Műszaki zárak telepítése és leküzdése. "Belső Használatra." Tisztek Könyvtára. Bp., 1983., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.

3 000 HUF
Magyar Honvédség 150 éve 4 kötete kötete (1-2.,4-5.):  Dr. Csikány Tamás: Magyarország hadügye. 1848-1849.; Dr. Gonda András: Világostól Szarajevóig.;  Horváth Csaba: A Hazáért-mindhalálig! ;  Lengyel Ferenc: Bécstől Párizsig.; Bp.,1998-1999, Honvéd. Kiadói papírkötés.
18295.

3 200 HUF
8,65
9,41
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db:   A magyar légierő. Bp., 2004., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés;   Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés;   M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.;   Kováts Lajos: Sólymok, héják, nebulók. A Magyar Kir. Állami Vas-, Acél- és Gépgyárak Repülőgépgyárának tevékenysége 1936-1944. Bp., 1990, MAHIR. Kiadói kartonált kötés.;   Nagyváradi Sándor - M. Szabó Miklós - Winkler László: Fejezetek a magyar katonai repülés történetéből. Bp., 1986., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés;
18296.

5 000 HUF
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db: Adolf Galland: 104 légigyőzelem.; Demeter György: Űrhadviselés.; Szentesi György: Katonai repülőgépek és helikopterek.; Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok.; Olaf Groehler: A légi háborúk története. Különféle kiadásokban, különféle kötésekben, változó állapotban.;
18297.

5 000 HUF
18298.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF