Books: Architecture, Art

Number of items: 215

18415.

3 200 HUF
8,65
9,41
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, Jándi Dávid műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18416.

3 200 HUF
8,65
9,41
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18417.

2 400 HUF
Sántha Imre: Csíkdánfalvi fazekasság. A szerző által DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 1974., Hargita Megye Szocialista Művelődési és Nevelési Bizottság - Népi Alkotások és Műkedvelő Tömegmozgalom Irányító Központja, 1+34 p.+7 t.+1 p. Kiadói kopott papírkötés.
18418.

3 200 HUF
8,65
9,41
Kondor Béla: Versek, karcok. Békéscsaba, 1982, Megyei Könyvtár. Kondor Béla rézkarcainak egészoldalas reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 számozott példányban, ebből ez a 210. számú. Kondor Mária által DEDIKÁLT példány.
18419.

3 000 HUF
18420.

2 000 HUF
18421.

2 600 HUF
7,03
7,65
18422.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szabó György: Szántó Piroska. Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, sérült papír mappában, hiánytalanul.
18423.

1 800 HUF
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4p.+12 (reprodukciók) t. Kiadói illusztrált karton mappában,
18424.

2 200 HUF
5,95
6,47
18425.

3 600 HUF
9,73
10,59
Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.
18426.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF