Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 195

33091.

4 000 HUF
Egyesült Arab Emírségek DN Dubaj aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND Dubai gilt medallion (40mm) C:PP
33092.

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND "Dubai" gilt medallion (40mm) C:PP

1 000 HUF
Egyesült Arab Emírségek DN Dubaj aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND Dubai gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch
33093.

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch

1 400 HUF
Észtország 1970. Tallinn kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. Tallinn two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU
33094.

Észtország 1970. "Tallinn" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. "Tallinn" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU

2 000 HUF
Finnország 1974. Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974 a Finn Polgári Főiskolák Szövetsége 75. évfordulójára kiadott bronz emlékérem, peremén Kultateollisuus jelzéssel, eredeti műanyag tokban. Szign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) T:UNC Finland 1974. Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974 bronze commemorative medallion with Kultateollisuus mark on the edge in its original plastic case. Sign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) C:UNC
33095.

Finnország 1974. "Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974" a Finn Polgári Főiskolák Szövetsége 75. évfordulójára kiadott bronz emlékérem, peremén "Kultateollisuus" jelzéssel, eredeti műanyag tokban. Szign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) T:UNC Finland 1974. "Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974" bronze commemorative medallion with "Kultateollisuus" mark on the edge in its original plastic case. Sign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) C:UNC

3 000 HUF
Franciaország 1818. Joseph Louis Lagrange bronz emlékérem. Szign.: Donadio (41mm) T:1- / France 1818. Joseph Louis Lagrange bronze commemorative medallion. JOSEPH LOUIS LAGRANGE / NÉ - A TURIN - EN M.DCC.XXXVL - MORT - EN M.DCCC.XIII. - GALERIEL METALLIQUE - DES GRANDS HOMMES FRANCAIS. - 1818. Sign.: Donadio (41mm) C:AU
33096.

16 000 HUF
43,24
47,06
33097.

15 000 HUF
40,54
44,12
Franciaország 1859. Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic silver plated bronze medallion copy. Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A LINDÉPENDANCE DE LITALIE 1859. Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
33098.

16 000 HUF
43,24
47,06
Franciaország 1878. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero bronz emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) T:2 France 1878. Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero bronze commemorative medallion. REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES Sign.: Aplhée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) C:XF
33099.

Franciaország 1878. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero" bronz emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) T:2 France 1878. "Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero" bronze commemorative medallion. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES" Sign.: Aplhée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Franciaország 1889. Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. Exposition Universelle - Centenaire de 1789 two sided bronze commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF
33100.

Franciaország 1889. "Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. "Exposition Universelle - Centenaire de 1789" two sided bronze commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF

2 800 HUF
7,57
8,24
Franciaország 1950. Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950 ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem, Szign.:Albert David (63mm) T:1- France 1950. Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950 silver plated two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Albert David (63mm) C:AU
33101.

6 000 HUF
Franciaország 1977. Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens two-sided marked Br commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (59mm) C:UNC,AU small edge error
33102.

Franciaország 1977. "Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója" a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. "The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens" two-sided marked Br commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (59mm) C:UNC,AU small edge error

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF