Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 195

1980. Berlin, az NSZK fővárosa - Köztársasági palota / Az IUS 13. kongresszusa kétoldalas Cu-Ni emlékérem (35mm) T:1- patina 1980. Berlin Hauptstadt der DDR - Palast der Republik / 13th Congress of the IUS - Berlin, Capital of the GDR two sided Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:AU patina
33247.

1980. "Berlin, az NSZK fővárosa - Köztársasági palota / Az IUS 13. kongresszusa" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (35mm) T:1- patina 1980. "Berlin Hauptstadt der DDR - Palast der Republik / 13th Congress of the IUS - Berlin, Capital of the GDR" two sided Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:AU patina

1 000 HUF
1982. Jasna Gora 600 éves / II János Pál 3xklf ezüstözött Cu-Zn emlékérem (35mm) T:1-,2 kopott ezüstözés 1982. 600 Lat Jasnej Gory / Johannes Paulus II 3xdiff silver plated Cu-Zn commemorial medallion (35mm) C:AU-XF worn silver plating
33248.

1982. "Jasna Gora 600 éves / II János Pál" 3xklf ezüstözött Cu-Zn emlékérem (35mm) T:1-,2 kopott ezüstözés 1982. "600 Lat Jasnej Gory / Johannes Paulus II" 3xdiff silver plated Cu-Zn commemorial medallion (35mm) C:AU-XF worn silver plating

3 000 HUF
Edward Sitek (1940-2002) 1982. 100 éves a lengyel munkásmozgalom / Nagy proletariátus - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (80mm) T: 1- folt Edward Sitek (1940-2002) 1982. 100 Lat Ruchu Robotniczego W Polsce / Wielki Proletariat - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR two sided bronze medallion in plastic case (80mm) C:AU spotted
33249.

Edward Sitek (1940-2002) 1982. "100 éves a lengyel munkásmozgalom / Nagy proletariátus - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (80mm) T: 1- folt Edward Sitek (1940-2002) 1982. "100 Lat Ruchu Robotniczego W Polsce / Wielki Proletariat - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR" two sided bronze medallion in plastic case (80mm) C:AU spotted

5 000 HUF
~1990. Louis Braille 1809-1852 kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. Louis Braille 1809-1852 two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU
33250.

~1990. "Louis Braille 1809-1852" kétoldalas bronz emlékérem (6x) (35mm) T:1- ~1990. "Louis Braille 1809-1852" two-sided bronze commemorative medallion (6x) (35mm) C:AU

2 000 HUF
33251.

2 000 HUF
DN Jeruzsálem ostroma egyoldalas fém emlékplakett (102x195mm) T:1- ND Assault of Jerusalem one-sided metal commemorative plaque (102x195mm) C:AU
33252.

DN "Jeruzsálem ostroma" egyoldalas fém emlékplakett (102x195mm) T:1- ND "Assault of Jerusalem" one-sided metal commemorative plaque (102x195mm) C:AU

5 000 HUF
DN The Empire Collection 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina
33253.

120 000 HUF
324,32
352,94
DN A nép és közjó a végső törvény / Lengyel Köztársaság Alsóháza ezüstpatinázott fém emlékérem eredeti tokban (70x70mm) T:1- folt ND Populi et Rei Bublicae Bonum Ultima Lex / Sejm Rzeczypospolitej Polskiej silver patina commemorative medallion in original case (70x70mm) C:AU spotted
33254.

DN "A nép és közjó a végső törvény / Lengyel Köztársaság Alsóháza" ezüstpatinázott fém emlékérem eredeti tokban (70x70mm) T:1- folt ND "Populi et Rei Bublicae Bonum Ultima Lex / Sejm Rzeczypospolitej Polskiej" silver patina commemorative medallion in original case (70x70mm) C:AU spotted

3 600 HUF
9,73
10,59
DN Európai pénznemek / Svájc - Thun kastély ezüstözött emlékérem kapszulában (51mm) + A világ legnépszerűbb kereskedelmi érméi / Nagy-Britannia ezüstözött emlékérem kapszulában (50mm) T:1- (PP) enyhe karc, patina ND European Currencies / Schweiz - Thun: Schloss silver plated commemorative medallion in capsule (51mm) + Most Popular Bullion Coins in the World / Great Britain silver plated commemorative medallion in capsule (50mm) C:AU (PP) slightly schratched, patina
33255.

DN "Európai pénznemek / Svájc - Thun kastély" ezüstözött emlékérem kapszulában (51mm) + "A világ legnépszerűbb kereskedelmi érméi / Nagy-Britannia" ezüstözött emlékérem kapszulában (50mm) T:1- (PP) enyhe karc, patina ND "European Currencies / Schweiz - Thun: Schloss" silver plated commemorative medallion in capsule (51mm) + "Most Popular Bullion Coins in the World / Great Britain" silver plated commemorative medallion in capsule (50mm) C:AU (PP) slightly schratched, patina

2 800 HUF
7,57
8,24
DN Európai pénznemek / Vatikán - Szent Péter katedrális ezüstözött, részben aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) + Vatikán állam / I. János Pál ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában T:1- (PP) patina ND European Currencies / Vaticanus - Cathedralis St. Petri silver plated, partially gilt commemorative medallion (40mm) + Status Vaticanus / Ioannes Paulus I silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) C:AU (PP) patina
33256.

DN "Európai pénznemek / Vatikán - Szent Péter katedrális" ezüstözött, részben aranyozott fém emlékérem kapszulában (40mm) + "Vatikán állam / I. János Pál" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában T:1- (PP) patina ND "European Currencies / Vaticanus - Cathedralis St. Petri" silver plated, partially gilt commemorative medallion (40mm) + "Status Vaticanus / Ioannes Paulus I" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) C:AU (PP) patina

2 400 HUF
DN Vatikán állam / VI. Pál ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + Vatikán állam / XXIII. János ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + Krisztus keresztre feszítése / Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) T:PP,1 ND Status Vaticanus / Paulus VI silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + Status Vaticanus / Ioannes XXIII silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + Kreuzingung Christi / In Namen des Vaters des Sohnes und des HL. Geistes... Cu-Ni commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP,UNC
33257.

DN "Vatikán állam / VI. Pál" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + "Vatikán állam / XXIII. János" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + "Krisztus keresztre feszítése / Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében" Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) T:PP,1 ND "Status Vaticanus / Paulus VI" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + "Status Vaticanus / Ioannes XXIII" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + "Kreuzingung Christi / In Namen des Vaters des Sohnes und des HL. Geistes..." Cu-Ni commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP,UNC

3 200 HUF
8,65
9,41
DN Beatles Abbey Road aranyozott fém emlékérem (38mm) T:2 patina
33258.

DN "Beatles Abbey Road" aranyozott fém emlékérem (38mm) T:2 patina

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF