Ships Balaton

Number of items: 33

14527.

2 000 HUF
Sági Károly, Zákonyi Ferenc: Balaton. Útikönyvek. Bp., 1989, Panoráma. Harmadik kiadás. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.+ 2 db Balaton témájú retró képeslap.
14528.

800 HUF
14529.

1 000 HUF
1907 Bp., Süddeutsche Donau-Dampschiffahrts-Gesellschaft által Vidák IStván gépmester számára kiállított bizonyítvány
14530.

2 000 HUF
19289 A Tüzér hajó gépházról készült 2 db fotó 16x12 cm
14531.

2 000 HUF
cca 1930 a Mohács nevű hajó motorja. Fotó hátán sérült 17x12 cm
14532.

100 HUF
0,27
0,29
1927 A Mohács hajó motorjáról készült 2 db fotó 16x12 cm egyik sérült
14533.

2 000 HUF
1995. A Magyar Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság alapításának 100. évfordulója alkalmából kiadott emléklap.
14534.

2 000 HUF
14535.

1 000 HUF
cca 1840-1880 11 db hajókat ábrázoló kép, metszet, újságkivágás, némelyik paszpartuban
14536.

2 600 HUF
7,03
7,65
Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, Balaton térkép melléklettel. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben.
14537.

1 600 HUF
Balatoni emlék, hajó, retro, műanyag, szép állapotban, m: 22 cm
14538.

3 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF