Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 125

Jelzés nélkül: Antik Foo kutya. Öntött, patinázott, bronz szobor, korának megfelelő állapotban, m: 42 cm
12157.

95 000 HUF
256,76
279,41
12158.

48 000 HUF
129,73
141,18
12159.

70 000 HUF
189,19
205,88
12160.

80 000 HUF
216,22
235,29
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a Látó Irodalmi Színpad. Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
12161.

40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Trombitás puttó. Öntöttvas. h: 35 cm
12162.

38 000 HUF
102,70
111,76
Jelzés nélkül: Hold és Nap allegóriája. Antik bronz, fém és márvány. Kopásokkal, m: 23-24 cm
12163.

38 000 HUF
102,70
111,76
Demétre Haralamb Chiparus (utánöntés) román Art Deco szobrász: Harmonikás gyerek. Bronz, kőtalpon, Jelzett, m: 24 cm
12164.

28 000 HUF
75,68
82,35
Szamosi Imre: Pipát tömő paraszt, bronz, márvány talapzaton, jelzéssel, hibátlan, m: 20,5 cm
12165.

36 000 HUF
97,30
105,88
12166.

32 000 HUF
86,49
94,12
Jelzés nélkül: Magyar szürke szarvasmarha. Aranyra festett bronz, festett márvány talapzaton. m: 36 cm
12167.

32 000 HUF
86,49
94,12
12168.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF