Printed Materials

Number of items: 375

1975 Moszkvai nagycirkusz. Bp., Fővárosi Nagycirkusz. Kiadói papírkötés.
17189.

1 200 HUF
1976 Mi ujság a Corviban áruházi híradó? 1976. dec. 15., 5 sz., 13 sztl. lev.
17190.

1 200 HUF
1978 Koncsok szovjet ifjúsági folyóirat 6 szám
17191.

1 200 HUF
1979 A Városépítés című folyóirat 79/6. száma
17192.

1 000 HUF
1979-1983 Belvárosi Vendéglátó Vállalat Taverna Híradójának 15 száma, valamint 2 db Pártszervezet munkamódszere. Kopott borítókkal.
17193.

1 200 HUF
1977 Szovjet május elsejei üdvözlőlap, Erzsike nevű lánynak címezve, orosz nyelven megírva
17194.

900 HUF
2,43
2,65
1980 Projekt. Sztuka wizualna i projektowanie. Visual Art & Design. Lengyel képzőművészeti folyóirat 3 db száma (duplummal). Gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel, angol, francia, orosz és német nyelven. Vegyes állapotban. / Polish visual arts magazine, 3 issues (with duplicate), in Polish, French, Russian and German language
17195.

1 200 HUF
cca 1980 Magyar Közlekedési Múzeum, 15 db repülőmodelleket és egyéb járműveket ábrázoló, képes nyomtatvány, többnyelvű feliratokkal, 17x12 cm
17196.

1 000 HUF
cca 1981 Módos Gábor (1939-): Térdelő akt. Ofszet nyomat, vászon, jelzés nélkül, feltekerve. 50x35 cm.
17197.

500 HUF
1,35
1,47
1981 Dörmögő Dömötör gyermekújság 1981. decemberi száma, 16 p.
17198.

1 200 HUF
1982 Légiparádé 82. Műsorfüzet
17199.

1982 Légiparádé '82. Műsorfüzet

1 600 HUF
1982 Ország-Világ XXVI. évf. 46. sz., 1982. nov. 17., a címlapon Leonyid Iljics Brezsnyev szovjet pártfőtitkár gyászjelentése, 32 p.
17200.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF