Photo

Number of items: 439

13827.

3 800 HUF
10,27
11,18
Sammy Davis (1925-1990) amerikai előadóművész énekel, 1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, felületén törésvonal, 22,8x9,6 cm
13828.

1 400 HUF
cca 1970 Woody Allen amerikai író, színész, filmrendező portréja, 1 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, 22x16,2 cm
13829.

2 000 HUF
cca 1969 Ruttkai Éva (1927-1986) Kossuth-díjas színésznő portré felvételei a lakásában, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 5 db modern nagyítás, 15x21 cm és 10x15 cm
13830.

1 800 HUF
13831.

4 600 HUF
12,43
13,53
13832.

6 000 HUF
Tasnády Fekete Mária (1911-2001) és Jávor Pál (1902-1959) egy filmjelenetben, pecséttel jelzett fotó, szélén kisebb foltok, 24×30 cm
13833.

6 000 HUF
cca 1910 Pertsák Jenő soproni főjegyző DEDIKÁLT fotója, fotó kartonon a soproni Brückner J műterméből, hátul foltos, 19x10 cm, teljes: 23x16 cm
13834.

8 000 HUF
13835.

3 400 HUF
9,19
10,00
1939.V.14 Horthy Miklósné kormányzóné és Hász István (1884-1973) tábori püspök a Budai Katolikus Kör nagytermében, más beazonosítandó egyházi és világi személyek társaságában, hátoldalán Beller Rezső budapesti fényképész pecsétjével jelzett keményhátú fotó, karton sérült, 39x30 cm
13836.

8 000 HUF
1986 Kína és Magyarország közötti kereskedelmi egyezmény aláírásáról fotóalbum Dr. Juhár Zoltán belkereskedelmi mniszter és a látogató küldöttség, fotók albumban. 88 fotóval Fotók 22x17 14x9 cm / China -Hungary trade agreement signing 88 photos of the delegation and the visit
13837.

15 000 HUF
40,54
44,12
Falvai Sándor (1949- ) Liszt Ferenc-díjas zongoraművészről készült portréfelvételek, 10 db fotó, többségében jelzettek, 24x18 cm és 18x18 cm méretben
13838.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF