13594.
442. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
1909 Házi Kincstár 23. kötet, 6661 f. sz - 6661 f. számig. Kézzel Ãrt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, földrengésrÅ‘l, hajókról szóló szócikkek, kenyérrÅ‘l, konyháról szóló szócikkekkel, lóval kapcsolatos szócikkek, nÅ‘krÅ‘l szóló szócikkek, és vasútról szóló szócikkek, Kopott egészvászon-kötésben, az utolsó lap sarkán hiánnyal, 600 p.