https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 244

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm
11851.

Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,19
EUR
,
205,88
USD
Number of bids:
0
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,
11852.

12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Number of bids:
0
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
11853.

32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Number of bids:
0
Antik masszív figurális bronz falikar (2db), kopásokkal, elektromos része felújítást igényel, 25x40 cm
11854.

Antik masszív figurális bronz falikar (2db), kopásokkal, elektromos része felújítást igényel, 25x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Number of bids:
0
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely Stúdió néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.
11856.

Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely "Stúdió" néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
129,73
EUR
,
141,18
USD
Number of bids:
0
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
11857.

Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Number of bids:
0
Csaroit jáde Bajkál tó, ásvány asztali dísz, 15x13x4cm. A Csaroit ritka drágakő, egyetlen lelőhelye a Bajkál-tó meletti Csara-folyó közeli bányaterület, Oroszország, Szibéria. A legjobb minőségű darabjai sajátos lila színűek, a Csaroit ásvány együttes selyemszerűen szálas alkotóival.
11858.

Csaroit jáde Bajkál tó, ásvány asztali dísz, 15x13x4cm. A Csaroit ritka drágakő, egyetlen lelőhelye a Bajkál-tó meletti Csara-folyó közeli bányaterület, Oroszország, Szibéria. A legjobb minőségű darabjai sajátos lila színűek, a Csaroit ásvány együttes selyemszerűen szálas alkotóival.

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
148,65
EUR
,
161,76
USD
Number of bids:
0
Nagyméretű ásvány gyűjtemény, füstkvarc, dolomit, amazonit, gipsz, hegyikristály, coelestin, kalcit, stroncianit, augit, ametiszt, , stb. cca. 15db, d: 6-28 cm. Csak személyes átvétellel.
11859.

Nagyméretű ásvány gyűjtemény, füstkvarc, dolomit, amazonit, gipsz, hegyikristály, coelestin, kalcit, stroncianit, augit, ametiszt, , stb. cca. 15db, d: 6-28 cm. Csak személyes átvétellel.

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,19
EUR
,
205,88
USD
Number of bids:
0
Nagyméretű ásvány gyűjtemény, Szelenit, hegyikristály, malachit kristály, ametiszt, heliotróp?, stb. cca. 30db, d: 6-18 cm
11860.

Nagyméretű ásvány gyűjtemény, Szelenit, hegyikristály, malachit kristály, ametiszt, heliotróp?, stb. cca. 30db, d: 6-18 cm

 
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
189,19
EUR
,
205,88
USD
Number of bids:
0
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
11861.

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Number of bids:
0
Díszes sakk. Lakkozott tábla, bronz figurákkal, 64x58 cm
11862.

Díszes sakk. Lakkozott tábla, bronz figurákkal, 64x58 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király, bronz fejes bot, szép állapotban, h: 90 cm
11863.

Ferenc József (1830-1916) osztrák császár, magyar király, bronz fejes bot, szép állapotban, h: 90 cm

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment