Military Number of items: 102
2904010
32920
441
11000
Military
Numismatics
1948. "A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért" Al lemezplakett (63x52mm) T:VF lyukak
11 000 HUF
2900734
32921
441
Military
Numismatics
1950. "Magyar Honvédség Ruházati utalvány" (2x)
2874680
32922
441
3400
Military
Numismatics
1951. "Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (durva zománchiba) T:AU,VF NMK 550, 551
3 400 HUF
2863956
32923
441
Military
Numismatics
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.
2 000 HUF
2792496
32924
441
Military
Numismatics
1 000 HUF
2874709
32925
441
Military
Numismatics
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15 20 és 25 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (4xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon T:UNC,AU
5 000 HUF
2897485
32926
441
Military
Numismatics
1964. "A Haza szolgálatáért Emlékérem arany és bronz fokozata" (2xklf) aranyozott, zománcozott bronz kitüntetések mellszalagon + DN "Zalka Máté Katonai Főiskola" műgyantás fém jelvény (46x27,5mm) T:AU
2 600 HUF
2818300
32927
441
Military
Numismatics
1 000 HUF
2817668
32928
441
Military
Numismatics
1 600 HUF
2882332
32929
441
Military
Numismatics
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10 után zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval T:UNC
1 000 HUF
2874997
32930
441
Military
Numismatics
1965. "20. Díszszemle 1945-1965" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36mm) + 1985. "40. Díszszemle - 1945-1985" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye T:VF,AU egyiken zománchiba
2 000 HUF
2770567
32931
441
Military
Numismatics
1967-1991. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035