Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 367

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH5
31231.

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH5

1 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1986. Pável Ágoston 1886-1986 / MÉE Szombathely kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SH7
31232.

Kiss Sándor (1925-1999) 1986. "Pável Ágoston 1886-1986 / MÉE Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo SH7

1 400 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP27
31233.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP27

1 400 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9
31234.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9

2 400 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) DN Bartók Béla 1881-1945 kétoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1-,2 erős patina
31235.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Bartók Béla 1881-1945" kétoldalas bronz emlékplakett (100mm) T:1-,2 erős patina

3 600 HUF
9,73
10,59
August Kleeberg 1861. Gróf Teleki László kétoldalas, vert bronz emlékérem GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A JÖVÖ MIÉNK (63,84g/58mm) T:XF ph., patina / Hungary 1861. Count László Teleki IV de Szék two-sided bronze medallion. Sign.: August Kleeberg (63,84g/58mm) C:XF edge error, patina
31236.

August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas, vert bronz emlékérem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" (63,84g/58mm) T:XF ph., patina / Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" two-sided bronze medallion. Sign.: August Kleeberg (63,84g/58mm) C:XF edge error, patina

11 000 HUF
29,73
32,35
14
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán Dr. Kunszt György II. díj gravírozással (85mm) T:2 felül furattal
31237.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Dr. Kunszt György II. díj" gravírozással (85mm) T:2 felül furattal

4 000 HUF
Konyorcsik János (1926-2010) DN Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958 kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban, hátoldalán Dr. Menyhárt József I. díj gravírozással (88mm) T:AU
31238.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban, hátoldalán "Dr. Menyhárt József I. díj" gravírozással (88mm) T:AU

8 000 HUF
Kovács Tamás (1964- ) 1984. Női aktot ábrázoló nagyméretű bronz plakett, peremén két lyukkal fali akasztó számára (~218-219mm) T:UNC,AU
31239.

10 000 HUF
27,03
29,41
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912 egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 többszörös ph. valószínűleg foglalatnyom
31240.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 többszörös ph. valószínűleg foglalatnyom

2 000 HUF
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1913. Ribári Mór 1873-1913 egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-,2 ph.
31241.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1913. "Ribári Mór 1873-1913" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-,2 ph.

5 000 HUF
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 egyoldalas hadifém emlékérem (36mm) T:2 patina, ph HP 2334.
31242.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas hadifém emlékérem (36mm) T:2 patina, ph HP 2334.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF