https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 123
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2831643
33022
441
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2870564
33023
441
0
800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba
The item is not available
2837371
33024
441
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1965-1967. 3xklf "BESZ (Budapesti Evezős Szövetség)" zománcozott jelvény és kitűző T:AU,XF zománchiba
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2774594
33025
441
0
9000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1966. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 NMK 711.
Starting price:
9 000 HUF
2840158
33026
441
0
6000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1969. "LIGNIMPEX" Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, "Külkereskedelmi Törzsgárda" aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. "XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év" festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. "XX Törzsgárda - Utasellátó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2821971
33027
441
0
3600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2821876
33028
441
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:1
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2839307
33029
441
0
1800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon + "Érdemes Társadalmi Munkás" fém kitüntető jelvény + "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott fém kitüntető jelvény + 1983. "Munka Érdemrend Bronz Fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:UNC,AU
Starting price:
1 800 HUF
2882314
33030
441
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970. "A Külkereskedelem Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, eredeti dísztokban T:XF tű letört
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2840283
33031
441
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény (2db, az egyik miniatűrrel, eredeti tokban) + "Könnyűipar Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény" miniatűrrel, eredeti tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2905203
33032
441
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés T:AU
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2770342
33033
441
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970-1980 Magyarország Nemzetközi Vitorlázórepülő Szövetség I. vizsgafok zománcozott tombak jelvény (17mm) T:1-
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment