Number of items: 296

18180.

1 800 HUF
Fekete István: Bogáncs. Bp., 1957, Ifjúsági. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, fűzés sérült, borító kopott
18181.

1 600 HUF
Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18182.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1973, Móra. Kiadói papírkötésben
18183.

1 200 HUF
18184.

3 400 HUF
9,19
10,00
18185.

1 000 HUF
Takács Tibor: Isten molnára. Versek. Bp., 2003., Bíró Family. Kiadói papírkötés.   A szerző, Takács Tibor (1927-2014) Táncsics Mihály-díjas író, költő, újságíró által, autográf verssel DEDIKÁLT példány, a vers a könyvben nem szerepel.
18186.

4 000 HUF
[Elenyák György (1784-1853)]: Ode in obitum illustrissimi quondam comitis Augustini Keglevits de Buzin Sac. Caes. Reg. Ap. Majestatis camerarii comitum Károlyi de Nagy-Károly vitrici, et tutoris, cum eidem ad latus coniugis suae sepulto iusta persolverentur Pesthini mense Novembri M.DCCCXIII. Pesthini, 1813, Typis Joannis Thom. Trattner, 9 p.  Elenyák György (1784-1853) piarista rendi pap, tanár, költő által Buzini gróf Keglevich Ágoston (1759-1813) ispán halálára írt latin nyelvű költemény.
18187.

3 000 HUF
18188.

6 000 HUF
18189.

4 000 HUF
Újmódi bárdok éneke. Szerk.: Szurmai János. (Bp.), 1997, Obender & Co. Kiadói műbőr-kötés.
18190.

4 800 HUF
12,97
14,12
Vajda László: Szerény észrevételek a magyar közmivelődési egyletekről, a nemzetiségekről és a sajtóról. A szerző által DEDIKÁLT példány, aláírás nélkül. Kolozsvártt, 1885, Róm. Kath. Lyceum, 70 p. Átkötött félvászon-kötés., körbevágott.
18191.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF