https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 296

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Krencsey Marianne: Equinox - 2001. 35 év Budapesten - 35 év New Yorkban. Bp., 2001, Gloria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
18144.

Krencsey Marianne: Equinox - 2001. 35 év Budapesten - 35 év New Yorkban. Bp., 2001, Gloria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Arthur Koestler: Alvajárók. Ford.: Makovecz Benjámin. Bp., 1996, Európa, 811+(5) p. Kiadói papírkötés.
18145.

Arthur Koestler: Alvajárók. Ford.: Makovecz Benjámin. Bp., 1996, Európa, 811+(5) p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Péterfy Jenő összegyűjtött munkái. I-III. Bp., 1901., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérülésekkel, szakadásokkal
18146.

Péterfy Jenő összegyűjtött munkái. I-III. Bp., 1901., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérülésekkel, szakadásokkal

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
József Attila összes művei. I-III. köt. (Kritikai kiadás). Sajtó alá rendezte: Szabolcsi Miklós, Waldapfel József. Bp., 1952-1958, Akadémiai Kiadó. Első kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon néhány kis sérüléssel, összességében jó állapotban.
18147.

József Attila összes művei. I-III. köt. (Kritikai kiadás). Sajtó alá rendezte: Szabolcsi Miklós, Waldapfel József. Bp., 1952-1958, Akadémiai Kiadó. Első kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon néhány kis sérüléssel, összességében jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Jakab László - Bölcskei András: Balassi-szótár. Debrecen, 2000, Debreceni Egyetem BTK Magyar Nyelvtudományi Tanszéke, 621+(1) p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egyik szerzője, Jakab László által DEDIKÁLT példány.
18148.

Jakab László - Bölcskei András: Balassi-szótár. Debrecen, 2000, Debreceni Egyetem BTK Magyar Nyelvtudományi Tanszéke, 621+(1) p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A könyv egyik szerzője, Jakab László által DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
Sziklai Soma: Gloszszák. Egy peszszimista széljegyzetei. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+220+(2) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
18149.

Sziklai Soma: Gloszszák. Egy peszszimista széljegyzetei. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+220+(2) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Arany János összes munkái. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp., részben é.n. és 1905-1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként laza kötéssel, V. kötet gerince tetején kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
18150.

Arany János összes munkái. I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp., részben é.n. és 1905-1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként laza kötéssel, V. kötet gerince tetején kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Füry Lajos: A bécsi színjáték. San Francisco-Washington-München, 1975, Mikes Kelemen Könyvkiadó, 853 p. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!
18151.

Füry Lajos: A bécsi színjáték. San Francisco-Washington-München, 1975, Mikes Kelemen Könyvkiadó, 853 p. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I-II. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca, 571 p., 654 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
18152.

Pintér Jenő: A magyar irodalom története. I-II. kötet. Bp., 1942, Bibliotheca, 571 p., 654 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Karátson Gábor: Ulrik úr keleti utazása avagy A zsidó menyasszony 1-2. köt. 2000 könyvek. Bp., 1992., Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés, a sarkokon kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
18153.

Karátson Gábor: Ulrik úr keleti utazása avagy A zsidó menyasszony 1-2. köt. 2000 könyvek. Bp., 1992., Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés, a sarkokon kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Toró Tibor: Bolyai János temesvári ,,új, más világa (1823. november 3.) emlékére. Csíkszereda, 2003, Magister Kiadó. Magyar, angol, német, román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ajándéka bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.
18154.

Toró Tibor: Bolyai János temesvári ,,új, más világa" (1823. november 3.) emlékére. Csíkszereda, 2003, Magister Kiadó. Magyar, angol, német, román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, "A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ajándéka" bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
18155.

Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment