Books: History

Number of items: 158

17479.

2 400 HUF
László Gyula (1910-1998) emlékkönyv. Szerk.: Balassa István - László Emőke. Bp., 2001, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17480.

1 600 HUF
Maria Longhena: Az ősi Mexikó. Maják, aztékok és más Kolumbusz előtti népek. Ford.: Gyarmati János. Bp., 1998, Officina 96. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17481.

Maria Longhena: Az ősi Mexikó. Maják, aztékok és más Kolumbusz előtti népek. Ford.: Gyarmati János. Bp., 1998, Officina '96. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

3 600 HUF
9,73
10,59
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona, Horthy István kormányzóhelyettes özvegye: Becsület és kötelesség. 1-2. köt. Szerk.: Ocsovai Gábor. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés.
17482.

2 600 HUF
7,03
7,65
Jónás Károly - Villám Judit: A magyar országgyűlés elnökei 1848-2002. Almanach. Bp., 2002., Argumentum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17483.

3 400 HUF
9,19
10,00
Az Ideiglenes Nemzetgyűlés és az Ideiglenes Nemzeti Kormány. 1944-1945. Szerk.: Feitl István. Bp., 1995., Politikatörténeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17484.

3 200 HUF
8,65
9,41
Az aradi vértanúk és ereklyéik. A szabadságharci ereklyék aradi országos muzeumában őrzött emléktárgyak és képek rajzaival. Arad, é.n. (cca 1900), Zlinszky István és Társa, 114 p. Számos szövegközi képpel illusztrálva. Kissé sérült kiadói papírkötés.
17485.

4 000 HUF
Lengyel Béla: Olasz kapcsolatok és csapatok a függetlenségi harcban. (Bölcsészetdoktori értekezés). Írta: - - m. kir. honvédszázados. Debrecen, 1927, Magyar Nemzeti Könyv- és Lapkiadóvállalat, 38+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, lejáró borítóval.
17486.

4 000 HUF
17487.

3 000 HUF
17488.

1 800 HUF
Stimákovits László: Erdély művelődése Bethlen Gábor korában Különös tekintettel az Erdélyi országgyűlési emlékek-re Bp. 1910. Fritz ny. 98 l. (Művelődéstörténeti értekezések 44.) .Sérült kiadói papírborítóval
17489.

Stimákovits László: Erdély művelődése Bethlen Gábor korában Különös tekintettel az "Erdélyi országgyűlési emlékek"-re Bp. 1910. Fritz ny. 98 l. (Művelődéstörténeti értekezések 44.) .Sérült kiadói papírborítóval

3 000 HUF
Szókimondó János: Magyar kérdések. Szolnok, 1940. Varga József. 16p. Kiadói papírborítóval
17490.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF