Photo

Number of items: 435

1935 Dr. Leszl Kornél fotóművészeti alkotása (téli erdő), ezüst zselatinos fotópapíron, jelzés nélkül, 23,5x18 cm
13434.

1 600 HUF
1987 Mazgyté Anzelika litván fotográfus vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, feliratozva, 23,5x17,5 cm
13435.

1 600 HUF
13436.

3 000 HUF
13437.

1 000 HUF
Náray Károly szegedi amatőr fotóművész fotógyűjteménye, részben feliratozott önálló művészfotók, részben kartonra kasírozva, részben albumlapokra ragasztva, 8×10 és 24×18 cm közötti méretekben
13438.

160 000 HUF
432,43
470,59
cca 1972 Rezsek György nagykanizsai fotóművész, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Szövőlányok), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x17,8 cm
13439.

1 400 HUF
cca 1960 Dr. Sevcsik Jenő (1899-1996) fényképész, szaktanár, szakíró hagyatékából 1 db feliratozott, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron (porcelán gyógyszertári mérőedény), a kép megjelent az egyik szakkönyvében illusztrációként, 21,7x15,8 cm
13440.

1 600 HUF
cca 1977 Száraz Lajos: Sugarak című, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
13441.

1 400 HUF
G. Szántó András (1937-2002), Képregény tervező. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 27x38 cm
13442.

1 000 HUF
cca 1932 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából 1 db  vintage fotóművészeti alkotás (Motoros), ezüst zselatinos fotópapíron, 12,5x15,1 cm
13443.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1970 Urbán Tamás pecséttel jelzett, vintage fotója, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x20,4 cm
13444.

1 400 HUF
Damien Valero (1965): Corpus xd. Fotónyomat. Művészpéldány. E/A 2/3. Képméret 12x12 cm Üvegezett keretben. Keret mérete 34x33 cm
13445.

75 000 HUF
202,70
220,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF