Brazília 1979. "Set / Out" feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1-
Brazil 1979. "Set / Out" metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU
Dél-Korea 1965. "A Kereskedelmi és Ipari Minisztérium 100. évfordulója - Koreai Köztársaság" kétoldalas, részben festett bronz emlékérem bőr díszszütyőben (60mm) T:1-
South Korea 1965. "The 100th Anniversary of the Ministry of Trade and Industry - Republic of Korea" two-sided, partly painted bronze commemorative medallion in a small leather pouch (60mm) C:AU
Dél-Korea 1985. "A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója" kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti "Korea Security Printing and Minting Corp." műanyag tokban (50mm) T:1
South Korea 1985. "Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund" two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a description sheet, in its original "Korea Security Printing and Minting Corp." plastic case (50mm) C:UNC
Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc
United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch
Észtország 1970. "Tallinn" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1-
Estonia 1970. "Tallinn" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU
Franciaország 1859. "Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója" ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés
France 1859. "Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic" silver plated bronze medallion copy. "Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A L'INDÉPENDANCE DE L'ITALIE 1859". Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
Franciaország 1878. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero" bronz emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) T:2
France 1878. "Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero" bronze commemorative medallion. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES" Sign.: Aplhée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) C:XF