Postcard lots

Number of items: 43

16 db 1947-es kiadású szentpétervári Lenin Múzeum képeslap vegyes minőségben/ 16 pieces 1947 Saint Petersburg Lenin Museum postcard in mix quality
40020.
Legend

1 000 HUF
ZENESZERZŐK - 14 db régi képeslap vegyes minőségben / COMPOSERS - 14 pre-1945 postcards in mixed quality (B.K.W.I. 874.)
40021.
Legend

1 200 HUF
3 db RÉGI Catharina Klein művészeti képeslap, gyümölcs csendélet, madarak. litho / 3 pre- 1929 Catharina Klein art postcard, fruit still life, birds, litho
40022.
Legend

1 200 HUF
2 db RÉGI magyar város képeslap: Szeged, Vasvár / 2 pre-1945 Hungarian town-view postcards: Szeged, Vasvár
40023.
Legend Legend

1 000 HUF
4 db RÉGI húsvéti üdvözlő képeslap vegyes minőségben / 4 pre-1945 Easter greeting postcards in mixed quality
40024.
Legend

1 200 HUF
NAPOLEON - 2 db régi képeslap vegyes minőségben / 2 pre-1945 postcards in mixed quality
40025.
Legend

1 000 HUF
4 db RÉGI névnapi üdvözlő képeslap vegyes minőségben / 4 pre-1945 Name Day greeting postcards in mixed quality
40026.
Legend

1 200 HUF
2 db RÉGI első világháborús német és osztrák-magyar K.u.K. katonai művészeti képeslapok, vegyes minőségben / 2 pre-1945 WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard in mixed quality / Die Save war stets Euer bester Freund... , Sie sind bekannt im ganzen Reich,... A. M. Vállas
40027.
Legend

2 db RÉGI első világháborús német és osztrák-magyar K.u.K. katonai művészeti képeslapok, vegyes minőségben / 2 pre-1945 WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard in mixed quality / "Die Save war stets Euer bester Freund..." , "Sie sind bekannt im ganzen Reich,..." A. M. Vállas

1 000 HUF
4 db Régi erotikus művész képeslap vegyes minőségben / 4 pre-1945 erotic art postcards in mixed quality
40028.
Legend

1 000 HUF
8 db RÉGI (1905 előtti) külföldi város képeslap / 8 pre-1905 European town-view postcards
40029.
Legend Legend

4 000 HUF
5 db RÉGI motívum képeslap: művészlapok / 5 pre-1945 motive postcards: art postcards (Glaube und Heimat. 5 Künstlerkarten zu Dr. Schönherrs Drama. Im Verlage des Deutsch-evangel. Bundes für die Ostmark in Wien)
40030.
Legend

1 400 HUF
4 db RÉGI Stengel litho képeslap / 4 pre-1945 Stengel litho postcards
40031.
Legend Legend

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF