Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 95

Németország 1971. Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen. csegely alakú fém emlékérem B.H. Mayer Prforzheim gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen squared medallion with B.H. Mayer Prforzheim manufacturers mark (25x25mm) C:AU worn plating
32814.

5 000 HUF
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli ÖNTŐ MINTA feliratú lezárt, műanyag tasakban. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic ÖNTŐ MINTA (casting pattern) foil packaging. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) C:AU
32815.

5 000 HUF
Németország 1970. Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970 kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. International Aerosol Conference 1970 two-sided bronze commemorative plaque SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI (150x95mm) C:AU
32816.

Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI" (150x95mm) C:AU

3 000 HUF
NSZK 1974. 25 éves az NSZK / Theodor Heuss jelzett Ag emlékérem (25,13g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina FRG 1974. 25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss hallmarked Ag medallion (25,13g/1000/40mm) C:PP fingerprints, patina
32817.

8 000 HUF
NDK 1976. Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1- GDR 1976. Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat two-sided Cu-Ni medallion (40mm) C:AU
32818.

NDK 1976. "Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1- GDR 1976. "Wilhelm Pieck - VEB Mansfeld Kombinat" two-sided Cu-Ni medallion (40mm) C:AU

1 200 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1976. Martin meisseni püsök pecsétje jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. Alexander von Humboldt jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1 Germany Democratic Republic 1976. Siegel des Bishofs Martin von Meisßen halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + Alexander von Humboldt hallmarked Messen porcelain plaque with information sheet (64mm) C:UNC
32819.

Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Martin meisseni püsök pecsétje" jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. "Alexander von Humboldt" jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1 Germany Democratic Republic 1976. "Siegel des Bishofs Martin von Meisßen" halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + "Alexander von Humboldt" hallmarked Messen porcelain plaque with information sheet (64mm) C:UNC

2 400 HUF
NSZK 1978. 50 éve van jelen a Citroën Németországban - 1928-1978 / André Citroën jelzett Ag emlékérem dísztokban (48,38g/0.999/50mm) T:UNC fo. GFR 1978. Citroën has been present in Germany for 50 years - 1928-1978 / André Citroën hallmarked Ag medallion in case (48,38g/0.999/50mm) C:UNC spotted
32820.

NSZK 1978. "50 éve van jelen a Citroën Németországban - 1928-1978 / André Citroën" jelzett Ag emlékérem dísztokban (48,38g/0.999/50mm) T:UNC fo. GFR 1978. "Citroën has been present in Germany for 50 years - 1928-1978 / André Citroën" hallmarked Ag medallion in case (48,38g/0.999/50mm) C:UNC spotted

15 000 HUF
40,54
44,12
NDK 1983. AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma meisseni kerámia plakett (59mm) T:UNC GDR 1983. Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR) Meissen porcelain plaque (59mm) C:UNC
32821.

NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni kerámia plakett (59mm) T:UNC GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque (59mm) C:UNC

2 200 HUF
5,95
6,47
32822.

2 200 HUF
5,95
6,47
Német Demokratikus Köztársaság 1983. Frohburg 750 éves 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN Freiberg 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN Georgentor jelzett meisseni porcelán érem (63mm) T:1 German Democratic Republic 1983. 750 Jahre - Stadt Frohburg 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND Freiberg 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND Georgentor hallmarked Meissen porcelain medallion (63mm) C:UNC
32823.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Frohburg 750 éves" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN "Freiberg" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN "Georgentor" jelzett meisseni porcelán érem (63mm) T:1 German Democratic Republic 1983. "750 Jahre - Stadt Frohburg" 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND "Freiberg" 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND "Georgentor" hallmarked Meissen porcelain medallion (63mm) C:UNC

2 600 HUF
7,03
7,65
Németország 1990. Ami összetartozik, az összeforr kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together) two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
32824.

Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Németország 1993. Bisingen Evangélikus Templom / Faluház Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
32825.

Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF