Maps

Number of items: 126

1940 Nyaraljunk itthon! - Magyar városok, gyógy- és üdülőhelyek, nyaralásra alkalmas községek. Az eredeti térképet rajzolták: Száva Nándor és Felcsuti János. Kiadja az Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Bp., Fotooffset Hornyánszky. restaurált, egyébként jó állapotban, hajtva, 122x89 cm
17163.

1940 "Nyaraljunk itthon!" - Magyar városok, gyógy- és üdülőhelyek, nyaralásra alkalmas községek. Az eredeti térképet rajzolták: Száva Nándor és Felcsuti János. Kiadja az Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Bp., Fotooffset Hornyánszky. restaurált, egyébként jó állapotban, hajtva, 122x89 cm

40 000 HUF
108,11
117,65
Monde connu des anciens au siecle de Ptolémée, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×35 cm
17164.

38 000 HUF
102,70
111,76
Dufour, Auguste-Henri (1798-1865): Systemes géographiques de Ptolémée, de Strabon et dEratosthene, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25,5×33 cm
17165.

38 000 HUF
102,70
111,76
cca 1896 Trianon előtti Nagymagyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 24 db térkép, közte: Árva, Csík, Lika-Krabava, Kis-Küküllő, Nagy-Küküllő, Maros-Torda, Máramaros, Pozsega, Nyitra, Sáros, Modrus-Fiume, Belovár-Körös, Beszterce-Naszód, Bereg, Szeben, Szatmár, Szepes, Szerém, Szilágy, Fogaras, Háromszék, Liptó, Temes, Alsó-Fehér vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, cca 24x30 cm
17166.

18 000 HUF
48,65
52,94
17167.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1893-1898 Magyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 11 db térkép, közte: Pest-Pilis-Solt Kiskun, Fejér, Csongrád, Borsod, Békés, Esztergom, Szabolcs, Jász-Nagykun-Szolnok, Zemplén, Heves, Hajdú, Bihar, Bács-Bodrog vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, egyen kis szakadással, cca 24x30 cm
17168.

18 000 HUF
48,65
52,94
1912 Kassa törv hat. jog. fel. szab. kir. város belsőségének és környékének átnézeti térképe. 90x62 cm Hajtásnyomokkal
17169.

20 000 HUF
54,05
58,82
17170.

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1660 Asiae veteribus cognitiae tabula. in Totius Terrarum Orbis Tabula Nova. Rézmetszet. / Map of Asia Engraving 29,5x17 cm
17171.

6 000 HUF
1830 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): Grosbritannien und Ireland entwurfen und gezeichnet von C. F. Weiland. Weimar, 1830, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 42x32 cm, teljes: 48,5x40 cm
17172.

16 000 HUF
43,24
47,06
1828 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): Süd America entworfen und gezeichnet von C. F. Weiland. Weimar, 1828, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 39,5x34 cm, teljes: 48,5x40 cm
17173.

1828 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): "Süd America entworfen und gezeichnet von C. F. Weiland. Weimar, 1828, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 39,5x34 cm, teljes: 48,5x40 cm

15 000 HUF
40,54
44,12
1829 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): Die Südspitze von Africa mit der Colonie vom Vorgebirge der guten Hoffnung entworfen von C. F. Weiland. Weimar, 1829, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 35x41 cm, teljes: 48,5x40 cm
17174.

1829 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): "Die Südspitze von Africa mit der Colonie vom Vorgebirge der guten Hoffnung" entworfen von C. F. Weiland. Weimar, 1829, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 35x41 cm, teljes: 48,5x40 cm

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF