Militaria

Number of items: 218

Wir bitten um Frieden! / Első világháborús antant hatalmak ellenes gúnyos propaganda / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military, anti-Entente Powers mocking propaganda + K.u.K. Garnisonsspital Nr. 10. in Innsbruck (EK)
44712.
Legend T2/3

Wir bitten um Frieden! / Első világháborús antant hatalmak ellenes gúnyos propaganda / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military, anti-Entente Powers mocking propaganda + "K.u.K. Garnisonsspital Nr. 10. in Innsbruck" (EK)

2 400 HUF
Sanitats őrjárat. Irredenta propaganda a hátoldalon Csonka Magyarország nem ország, Egész Magyarország mennyország / Sanitätspatrouille / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, sanitary patrol, medics, injured soldier, Hungarian irredenta propaganda on the backside. B.K.W.I. 259-125. artist signed (kopott sarkak / worn corners)
44713.
Legend T2/3

Sanitats őrjárat. Irredenta propaganda a hátoldalon "Csonka Magyarország nem ország, Egész Magyarország mennyország" / Sanitätspatrouille / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, sanitary patrol, medics, injured soldier, Hungarian irredenta propaganda on the backside. B.K.W.I. 259-125. artist signed (kopott sarkak / worn corners)

2 400 HUF
1908 Budapest XXII. Nagytétény, Tétényi katonai lövölde, Lőcsarnok katonákkal. M. T. és F. V. Koch és Pór kiadása / Austro-Hungarian K.u.K. military shooting hall with soldiers (EK)
44714.
Legend T3

3 000 HUF
Buda várának ostroma 1849. május 21. Görgei nevéhez és honvédeink vitézségéhez kapcsolódik Buda bevétele. A nagy győzelem dacára sokan kárhoztatták az ostromot, mert sokáig tartott, ezalatt az ellenség megerősítette magát, a határnál ott állt az orosz... 1848-49-es forradalom és szabadságharc. Komlós Negyvennyolc Sorozat I. 21. / Siege of Buda in 1849, Hungarian Revolution of 1848 (EK)
44715.
Legend T2/3

Buda várának ostroma 1849. május 21. Görgei nevéhez és honvédeink vitézségéhez kapcsolódik Buda bevétele. A nagy győzelem dacára sokan kárhoztatták az ostromot, mert sokáig tartott, ezalatt az ellenség megerősítette magát, a határnál ott állt az orosz... 1848-49-es forradalom és szabadságharc. Komlós "Negyvennyolc" Sorozat I. 21. / Siege of Buda in 1849, Hungarian Revolution of 1848 (EK)

2 400 HUF
Albanische Gendarmerie / Gendarmeria e Shqypnies / Albanian military, gendarmes
44716.
Legend T2

1 000 HUF
A repülős könnyebben szerzi a csillagot / Hungarian military art postcard, aircraft with pilot (kopott sarkak / worn corners)
44717.
Legend T3

1 000 HUF
Il nostro valoroso Esercito - Aviatori. In partenza per una esplorazione / WWI Italian military art postcard, aviators leaving for an exploration, Italian flag (EK)
44718.
Legend T2/3

1 000 HUF
Osztrák-magyar katonai művészlap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard. Karl Redlich, Innsbruck No. 931. (EK)
44719.
Legend T2/3

1 000 HUF
1918 Feldkurat Emil Boscarelli erteilt |ahrend des Kampfes der Landesschützen vom Trientner Regiment, selbts schon schwer verwundet, einem sterbenden Soldaten, nachdem er ihm Samariterdienste geleistet hatte, den letzten geistlichen Zuspruch. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie V. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 575. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard s: Fr. Jung (EK)
44720.
Legend T2/3

2 400 HUF
1918 Osztrák-magyar katonák csoportja / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo + K.u.K. Inf. Reg. No. 5. 9. Feldkompagnie (vágott / cut)
44721.
Legend T4

1918 Osztrák-magyar katonák csoportja / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, group of soldiers. photo + "K.u.K. Inf. Reg. No. 5. 9. Feldkompagnie" (vágott / cut)

1 000 HUF
Eroberung einer russischen Kanone durch die Österreicher bei Komarow (4. September 1914) / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, capture of Russian canons (EK)
44722.
Legend T2/3

2 400 HUF
1916 Galizische Bevölkerung. Edelleute (Schlachta) / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Galician folklore. A.F.W. III/2. Nr. 724. s: Tuszynski + K.u.K. Inft.-Reg. No. 86. Pionier-Abteilung (EK)
44723.
Legend T2/3

1916 Galizische Bevölkerung. Edelleute (Schlachta) / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Galician folklore. A.F.W. III/2. Nr. 724. s: Tuszynski + "K.u.K. Inft.-Reg. No. 86. Pionier-Abteilung" (EK)

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF