Art-ceramics Number of items: 192
2868724
11201
438
Art-ceramics
Other collectibles
Retró iparművész kerámia váza, sötétbarna-narancs mázzal, jelzés nélkül, m: 14 cm
2 000 HUF
2830399
11202
438
Art-ceramics
Other collectibles
Reguly jelzéssel: Retró kerámia váza, mázlepattanással, m: 27 cm
2 800 HUF
2830403
11203
438
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla: Retró kerámia váza, minimális lepattanás a szájperemén, jelzett, m: 13 cm
2 000 HUF
2802760
11204
438
2200
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzés nélkül: Retro kerámia váza. Hibátlan 16 cm
2 200 HUF
2769920
11205
438
Art-ceramics
Other collectibles
Hungária iparművész mécsestartó, mázas kerámia, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m: 12 cm
2 000 HUF
2832568
11206
438
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla stílusában: Retró kerámia váza, hibátlan, m: 30 cm
12 000 HUF
2714393
11207
438
Art-ceramics
Other collectibles
Retró Tófej váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:30cm
5 000 HUF
2861714
11208
438
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett iparművész fatörzs mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm
5 000 HUF
2779504
11209
438
Art-ceramics
Other collectibles
Retró pálinkás készlet, kiöntő + 6 db kupicás pohár, rücskös mázzal. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 5 - 21 cm
5 000 HUF
2835228
11210
438
Art-ceramics
Other collectibles
Retró, kékes színű fali dísztál, mázas kerámia, jelzés nélkül, hátoldalán az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, d: 23 cm
2 000 HUF
2835207
11211
438
Art-ceramics
Other collectibles
Retró, türkiz-fekete mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
1 600 HUF
2835067
11212
438
Art-ceramics
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035