Worldwide silver and metal coins

Number of items: 818

Amerikai Egyesült Államok 2000. 1/4$ Cu-Ni 50 állam (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC  USA 2000. 1/4 Dollar Cu-Ni 50 States (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
32541.

Amerikai Egyesült Államok 2000. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2000. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok ~2000. 1$ aranyozva, multicolor Függetlenségi nyilatkozat 1776 rátéttel T:1- USA ~2000. 1 Dollar gold plated, with multicolour Declaration of Independence 1776 picture C:AU
32542.

Amerikai Egyesült Államok ~2000. 1$ aranyozva, multicolor "Függetlenségi nyilatkozat 1776" rátéttel T:1- USA ~2000. 1 Dollar gold plated, with multicolour "Declaration of Independence 1776" picture C:AU

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2001. 1/4$ Cu-Ni 50 állam (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC  USA 2001. 1/4 Dollar Cu-Ni 50 States (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
32543.

Amerikai Egyesült Államok 2001. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2001. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2001-2003. 1/4$ aranyozott Cu-Ni (2xklf, New York, Maine) T:1-,2 USA 2001-2007. 1/4 Dollar gilt Cu-Ni (2xdiff, New York, Maine) C:AU,XF
32544.

Amerikai Egyesült Államok 2001-2003. 1/4$ aranyozott Cu-Ni (2xklf, "New York, Maine") T:1-,2 USA 2001-2007. 1/4 Dollar gilt Cu-Ni (2xdiff, "New York, Maine") C:AU,XF

1 400 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni (5xklf) Denver Szett: 50 állam - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio tanúsítvánnyal, eredeti műanyag dísztokban T:1,1- patina, kis karc, a tok sérült USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni (5xdiff) Denver Set: 50 States - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio with certificate in original plastic hardcase C:UNC,AU patina, small scratch, damaged case
32545.

Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni (5xklf) "Denver Szett: 50 állam - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio" tanúsítvánnyal, eredeti műanyag dísztokban T:1,1- patina, kis karc, a tok sérült USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni (5xdiff) "Denver Set: 50 States - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio" with certificate in original plastic hardcase C:UNC,AU patina, small scratch, damaged case

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni 50 állam (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC  USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni 50 States (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
32546.

Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2003. 1/4$ Cu-Ni 50 állam (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC  USA 2003. 1/4 Dollar Cu-Ni 50 States (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
32547.

Amerikai Egyesült Államok 2003. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2003. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2005S 1/4$ Ag (5xklf) 50 állam negyed dollárosok műanyag tokos szettben, benne: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia T:PP USA 2005S 1/4 Dollar Ag (5xdiff) 50 State Quarters set in plastic case, with: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia C:PP
32548.

Amerikai Egyesült Államok 2005S 1/4$ Ag (5xklf) "50 állam negyed dollárosok" műanyag tokos szettben, benne: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia T:PP USA 2005S 1/4 Dollar Ag (5xdiff) "50 State Quarters" set in plastic case, with: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia C:PP

9 000 HUF
24,32
26,47
Amerikai Egyesült Államok 2014. 1$ Ag Ezüst Sas T:UNC  USA 2014. 1 Dollar Ag Silver Eagle C:UNC
32549.

Amerikai Egyesült Államok 2014. 1$ Ag "Ezüst Sas" T:UNC USA 2014. 1 Dollar Ag "Silver Eagle" C:UNC

16 000 HUF
43,24
47,06
Argentína 1989. 1a Al tanúsítvánnyal, kapszulában T:1- kis felületi karc Argentina 1989. 1 Austral Al with certificate in capsule C:AU slightly scratched Krause KM#100
32550.

400 HUF
1,08
1,18
Ausztrália 1922. 1p Br V. György T:2  Australia 1922. 1 Penny Br George V C:XF
32551.

Ausztrália 1922. 1p Br "V. György" T:2 Australia 1922. 1 Penny Br "George V" C:XF

1 200 HUF
Ausztrália 1922. 3p Ag V. György T:VF,F patina Australia 1922. 3 Pence Ag George V C:VF,F patina Krause KM#24
32552.

Ausztrália 1922. 3p Ag "V. György" T:VF,F patina Australia 1922. 3 Pence Ag "George V" C:VF,F patina Krause KM#24

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF