Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 291

1925. MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2
31846.

2 000 HUF
1928. M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928 kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.
31847.

1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.

1 400 HUF
1929. Millenáris ezüstözött fém kerékpáros plakett BSE 1929 VIII 11 gravírozással (66x72mm) márványtalapzaton (98x114x20mm) T:XF patina
31848.

1929. "Millenáris" ezüstözött fém kerékpáros plakett "BSE 1929 VIII 11" gravírozással (66x72mm) márványtalapzaton (98x114x20mm) T:XF patina

3 000 HUF
~1930. Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922 bronz sport díjérem (40mm) T:2 patina
31849.

~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922" bronz sport díjérem (40mm) T:2 patina

2 400 HUF
1930. Magyar Gyephockey Szövetség bronz gyeplabda díjérem, hátoldalán 1930. Bajnokság III. gravírozással. Ebben a szezonban a bajnokságot a MAC csapata nyerte 22 ponttal, az ezüstérmet pedig a Magyar HC szerezte meg 21 pontjával. Tőlük lemaradva, 16 pontot gyűjtve a Budapesti-Budai TE lett a bronzérmes (38mm) T:1-
31850.

1930. "Magyar Gyephockey Szövetség" bronz gyeplabda díjérem, hátoldalán "1930. Bajnokság III." gravírozással. Ebben a szezonban a bajnokságot a MAC csapata nyerte 22 ponttal, az ezüstérmet pedig a Magyar HC szerezte meg 21 pontjával. Tőlük lemaradva, 16 pontot gyűjtve a Budapesti-Budai TE lett a bronzérmes (38mm) T:1-

1 400 HUF
31851.

5 000 HUF
~1930. Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek bronz díjérem Kerékpárverseny egyéni III. gravírozással, illetve díszes, de sérült mellszalaggal. Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU patina
31852.

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" bronz díjérem "Kerékpárverseny egyéni III." gravírozással, illetve díszes, de sérült mellszalaggal. Szign.: Boskol L. (41mm) T:AU patina

5 000 HUF
~1930. Kegyesrendi Gimnázium kétoldalas bronz sport díjérem füllel (34mm) + Kegyesrendi Gimnázium egyoldalas bronz sport díjérem füllel, Berán N BPest gyártói jelzéssel (30mm) T:XF
31853.

~1930. "Kegyesrendi Gimnázium" kétoldalas bronz sport díjérem füllel (34mm) + "Kegyesrendi Gimnázium" egyoldalas bronz sport díjérem füllel, "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (30mm) T:XF

2 000 HUF
~1930-1940. PSE (Postás Sport Egyesület) 1899 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-
31854.

~1930-1940. "PSE (Postás Sport Egyesület) 1899" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-

800 HUF
~1930. FTC (Ferencvárosi TC / Fradi) ezüstözött bronz kerékpáros díjérem díszítménnyel és füllel (42x54mm) T:XF,VF patina
31855.

~1930. "FTC (Ferencvárosi TC / Fradi)" ezüstözött bronz kerékpáros díjérem díszítménnyel és füllel (42x54mm) T:XF,VF patina

2 600 HUF
7,03
7,65
~1930-1940. Magyar Birkózók Szövetsége zománcozott bronz gomblyukjelvény ARKANZAS BP VÁCI U. 20. gyártói jelzéssel (17x16mm) T:XF Hungary ~1930-1940. Hungarian Wrestling Federation enamelled bronze button badge with makers mark ARKANZAS BP VÁCI U. 20. (17x16mm) C:XF
31856.

~1930-1940. "Magyar Birkózók Szövetsége" zománcozott bronz gomblyukjelvény "ARKANZAS BP VÁCI U. 20." gyártói jelzéssel (17x16mm) T:XF Hungary ~1930-1940. "Hungarian Wrestling Federation" enamelled bronze button badge with makers mark "ARKANZAS BP VÁCI U. 20." (17x16mm) C:XF

3 000 HUF
~1930. Sportvilág Verseny Díja peremen jelzett Ag díjérem füllel (17,98g/33mm) T:XF ph., patina
31857.

~1930. "Sportvilág Verseny Díja" peremen jelzett Ag díjérem füllel (17,98g/33mm) T:XF ph., patina

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF