Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 291

~1960-1980. Festett ón díjplakett füllel (70x38mm) T:1-
31918.

1 200 HUF
1960. Fegyveres Testületek Spartakiádja tokba rögzített, részben zománcozott fém sport emlékplakett (106x91mm) T:XF karc
31919.

1960. "Fegyveres Testületek Spartakiádja" tokba rögzített, részben zománcozott fém sport emlékplakett (106x91mm) T:XF karc

4 000 HUF
~1960. Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Atlétika összetett pontverseny VI. helyezett iskola testnevelőjének részben zománcozott fém emlékplakett eredeti tokban (70x95mm) T:2
31920.

1 400 HUF
1962. KATE 1962 zománcozott fém turista jelvény T:2
31921.

1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2

2 000 HUF
31922.

300 HUF
0,81
0,88
1964. Vajdahunyadvár egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán Magyar-román utánpótlás Budapest 1964 gravírozással. Valószínűleg az 1964 tavaszán megrendezett utánpótlás birkózó bajnokság csapatverseny-döntőjének emlékére (53mm) T:1-
31923.

1964. "Vajdahunyadvár" egyoldalas Zn emlékérem, hátoldalán "Magyar-román utánpótlás Budapest 1964" gravírozással. Valószínűleg az 1964 tavaszán megrendezett utánpótlás birkózó bajnokság csapatverseny-döntőjének emlékére (53mm) T:1-

1 800 HUF
1965. Universiade Budapest 1965 a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény Photo - Film felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2
31924.

1 200 HUF
1965. Universiade Budapest aranyozott, zománcos jelvény (20x15mm) + Universiade 1965 - Japanese Delegation zománcozott jelvény (20x23mm) + 1989. Universiade / Duisburg kétoldalas vert bronz érem műanyag tasakban T:1,1- zománchiba
31925.

1965. "Universiade Budapest" aranyozott, zománcos jelvény (20x15mm) + "Universiade 1965 - Japanese Delegation" zománcozott jelvény (20x23mm) + 1989. "Universiade / Duisburg" kétoldalas vert bronz érem műanyag tasakban T:1,1- zománchiba

2 200 HUF
5,95
6,47
1965. Universiade Budapest 1965 zománcos aranyozott bronz jelvény + 1980. Moszkva 80 - Olimpia műgyantás Al jelvény (32x19mm) + moszkvai olimpiai jelvény (27x14mm) + a moszkvai olimpia kabalaállatát ábrázoló textil falikép (395x290mm) T:1
31926.

1965. "Universiade Budapest 1965" zománcos aranyozott bronz jelvény + 1980. "Moszkva 80 - Olimpia" műgyantás Al jelvény (32x19mm) + moszkvai olimpiai jelvény (27x14mm) + a moszkvai olimpia kabalaállatát ábrázoló textil falikép (395x290mm) T:1

4 800 HUF
12,97
14,12
1969. Kiváló Sport Munkáért - Magyar Autóklub Sport Bizottsága 1969 bronz emlékérem (60mm) T:AU
31927.

1969. "Kiváló Sport Munkáért - Magyar Autóklub Sport Bizottsága 1969" bronz emlékérem (60mm) T:AU

4 000 HUF
1969. Budapesti Bridzs Egyesület bronz díjplakett zománcozott rátéttel, Cs.B. 1969. II. o. 3. gravírozással, ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (60x40mm) T:XF patina
31928.

1969. "Budapesti Bridzs Egyesület" bronz díjplakett zománcozott rátéttel, "Cs.B. 1969. II. o. 3." gravírozással, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (60x40mm) T:XF patina

3 000 HUF
~1970-1975. Túravezető - Magyar Természetbarát Szövetség rátétes, ezüstözött, zománcos jelvény (36x42mm) + VDSZTE (Vegyipari Dolgozók Szakszervezete Turista Egyesület) zománcott tombak tagsági jelvény (20mm) T:1- kopott ezüstözés
31929.

~1970-1975. "Túravezető - Magyar Természetbarát Szövetség" rátétes, ezüstözött, zománcos jelvény (36x42mm) + "VDSZTE (Vegyipari Dolgozók Szakszervezete Turista Egyesület)" zománcott tombak tagsági jelvény (20mm) T:1- kopott ezüstözés

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF