Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 226

~1960-1970. Eötvös József Általános Gimnázium festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés
34533.

1 400 HUF
~1960-1970. Bánki Donát Ip. Tan. Intézet zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1-
34534.

~1960-1970. "Bánki Donát Ip. Tan. Intézet" zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1-

5 000 HUF
~1960-1970. A Könnyűipar Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
34535.

1 200 HUF
~1960-1970. Nehézipar Kiváló Dolgozója műgyantás, fém jelvény miniatűrrel, tokban + Gépipar Kiváló Dolgozója műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1, a tok belső ragasztása elengedett
34536.

~1960-1970. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" műgyantás, fém jelvény miniatűrrel, tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1, a tok belső ragasztása elengedett

3 000 HUF
~1960-1970. Kiváló Újító ezüst és bronz fokozata (2xklf) műgyantás, ezüstözött bronz és bronz jelvények miniatűrrel, tokban, viselői igazolvánnyal T:XF patina
34537.

~1960-1970. "Kiváló Újító" ezüst és bronz fokozata (2xklf) műgyantás, ezüstözött bronz és bronz jelvények miniatűrrel, tokban, viselői igazolvánnyal T:XF patina

2 800 HUF
7,57
8,24
1961. BIV (Budapesti ipari Vásár) Budapest zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1968. BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) Budapest zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1975. Tavaszi BNV V.21-29 zománcozott tombak jelvény (22x40mm) 1977. Tavaszi BNV május 18-26 Hugexpo zománcozott tombak jelvény (20x34mm) + 1981. Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest kétoldalas vert bronz emlékérem (70mm) T:1-
34538.

1961. "BIV (Budapesti ipari Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1968. "BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1975. "Tavaszi BNV V.21-29" zománcozott tombak jelvény (22x40mm) 1977. "Tavaszi BNV május 18-26 Hugexpo" zománcozott tombak jelvény (20x34mm) + 1981. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" kétoldalas vert bronz emlékérem (70mm) T:1-

2 400 HUF
1962. SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) V. Kongresszus aranyozott, zománcos Cu jelvény (24x20mm) + 1967. SZÖVOSZ VI. Kongresszus festett rátétes, zománcozott Cu jelvény (18x23mm) + Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. Szövetkezeti munkáért - Jubileumi emlék kétoldalas emlékérem (70mm) T:1- patina
34539.

1962. "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) V. Kongresszus" aranyozott, zománcos Cu jelvény (24x20mm) + 1967. "SZÖVOSZ VI. Kongresszus" festett rátétes, zománcozott Cu jelvény (18x23mm) + Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti munkáért - Jubileumi emlék" kétoldalas emlékérem (70mm) T:1- patina

2 400 HUF
1963. Budapest - Winkler Centenárium bronz jelvény, Winkler Lajos (1863-1939) kémikus, gyógyszervegyész tiszteletére rendezett nemzetközi kongresszus hivatalos jelvénye (18x43mm) + ~1970-1980. Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 éves Törzsgárda Zn emlékérem, eredeti tokban (40mm) T:UNC,AU
34540.

1963. "Budapest - Winkler Centenárium" bronz jelvény, Winkler Lajos (1863-1939) kémikus, gyógyszervegyész tiszteletére rendezett nemzetközi kongresszus hivatalos jelvénye (18x43mm) + ~1970-1980. "Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 éves Törzsgárda" Zn emlékérem, eredeti tokban (40mm) T:UNC,AU

2 200 HUF
5,95
6,47
1964. A Munka Érdemrend ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1-  NMK 600.
34541.

1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1- NMK 600.

2 000 HUF
~1964. Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba
34542.

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba

800 HUF
~1964. Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója zománcozott fém jelvény tokban T:1-
34543.

~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1-

1 400 HUF
1964. A Munka Érdemrend ezüstözött fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina NMK 600.
34544.

1964. "A Munka Érdemrend" ezüstözött fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina NMK 600.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF